Nicer dicer plus

katarinabarbara  

član od: 24.8.2008

sporočila: 31

tema odprta - 17. jan 2012 21:31 | ogledi: 17.990 | odgovori: 13

Lep pozdrav

Zanima me , če se je katera odločila za nakup Nicer Dicer Plus in kako je zadovoljna.

Me  mika, da bi ga kupila, pa mi ni vseeno da bi stran vrgla denar.

Hvala za odgovor.

Lp

katarinabarbara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. jan 2012 21:49

Ah, en sekljalnik, brez katerega bova moja kuhinja in jaz komot preživeli.

Loni Makaroni

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

18. jan 2012 10:17

Sem videla reklamo, pa me ni prepričala.

Najbolj me moti, da poudarjajo, kako hiter si s tem sekljalnikom... Če boste bolj natančno pogledali, boste videli, da imajo vse kose, preden jih dajo v sekljalnik, narezane na podobno velikost (cca. 7x7cm)...

Glej, če že imam nož v rokah, da očistim papriko, krompir, paradižnik... in, da ga moram potem še narezat na velikost 7x7cm, kot to "zahteva" sekljalnik, jo bom mimogrede tudi sesekljala/narezala na določeno dimenzijo, ki jo potrebujem.

In tisto "tekmovanje" dva kuharja proti enemu s sekljalnikom... Nimam besed.

 

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

18. jan 2012 10:25

Sem pobrskala, kaj to sploh je. Škoda denarja. Rajši si kupim zelenjave za 50€, pa jo olupim in narežem z nožem !!!!

vida70

katarinabarbara  

član od: 24.8.2008

sporočila: 31

18. jan 2012 15:45

Hvala za odgovore.

katarinabarbara

HelenaH  

član od: 21.12.2008

sporočila: 9

8. feb 2012 19:44

Katarinabarbara, si se odločila za nakup? Si zadovoljna?

 

Jaz tudi razmišljam o tem nakupu.

 

Helena

HelenaH

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. feb 2012 22:22

Mene je že izučilo, da na prvo žogo ne kupim več takih reči. Nedavno me je sicer premagalo in sem kupila nekaj podobnega, le da z manj nastavki. Za ribanje (zelje, kumare, bučke ...), za sir ali limonino lupinico in podobno, ter nastavek, na katerega gre lepo naribat korenje na daljše paličice, pa bučke in še kaj. Spodaj je plastična posoda, ki se malo nagne in to je prva reč iz teg kategorije pripomočkov, ki jo res uporabljam (poleg sekljalnika čebule). In sem za to plačala okoli 12 ali 15 evrov.

Sem pa šla tega nicer dicrja pogledat in da dam  50 evrov za nekaj, kar ima toliko nastavkov, da jih zlepa ne bom potrebovala? Ne, toliko mi pa ni do njega, se toliko poznam, da vem kaj potrebujem in ugotavljam, da imam pravzaprav vse.

 

Če pa nimaš takih pripomočkov, kot jih imam jaz, in če res veš, da potrebuješ vsaj polovico tega, kar ta nicer dicer ima, ga seveda kupi. Že res, da stane 50 evrov, a če ga boš res uporabljala, zakaj pa ne?

 

mamamia

Boris1  

član od: 14.3.2006

sporočila: 78

9. feb 2012 17:43

silva je napisal/a:

Sem videla reklamo, pa me ni prepričala.

Najbolj me moti, da poudarjajo, kako hiter si s tem sekljalnikom... Če boste bolj natančno pogledali, boste videli, da imajo vse kose, preden jih dajo v sekljalnik, narezane na podobno velikost (cca. 7x7cm)...

Glej, če že imam nož v rokah, da očistim papriko, krompir, paradižnik... in, da ga moram potem še narezat na velikost 7x7cm, kot to "zahteva" sekljalnik, jo bom mimogrede tudi sesekljala/narezala na določeno dimenzijo, ki jo potrebujem.

In tisto "tekmovanje" dva kuharja proti enemu s sekljalnikom... Nimam besed.

 

Silva zelooo dober komentar, ko bi le lahko to njim direkt povedali oziroma dopovedali a kaj ko še vedno obstajajo naivni ljudje, ki nasedajo takim oslarijam...

Lep dan!

piki-poki

halenka  

član od: 15.5.2012

sporočila: 1

15. maj 2012 10:17

Nicer diser sem prvič videla pri sestri. Vedno ko mi je pripovedovala o njem sem ji govorila, da tega jaz ne potrebujem, ker imam tisoč drugih pripomočkov,... Pol pa mi je nekega dne to stvar predstavila in bila sem navdušena. Kako je vse to lepo izgledalo na mizi, vse lično pripravljeno,... Od takrat naprej ga tudi jaz vsak dan uporabljam in ne znam si več predstavljati kuhanja brez njega. Edina pomanjkljivost je ta, da ima premalo posodic zraven. Ampak potem improviziraš. Pri tem izdelku sem mnenja, da ga ne potrebuje tisti, ki ga nima. Tisti, ki pa si ga nabavi in, ki ga ima pa sem prepričana, da je nad njim navdušen. To je moje mnenje.

halenka

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

15. maj 2012 21:51

Pozdravljene, tudi jaz sem ga kupila, moram reči, da sem bila na začetku navdušena in vse rezala z njim(ima res dobra rezila) zdaj pa ga iz shrambe privlečem na vsake toliko časa( mogoče je krivo to, da ga nimam v kuhinji-ker nimam prostora), je pa res fin in res porabiš malo časa za rezanje sadja, zelenjave,...

 

Lp

te.jcika

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. maj 2012 22:11

jah, našega atija je tudi premamil. sedaj ko je v bolniški gleda tv in to ga je čisto navdušilo. da letos bomo imeli pa veliko zelenjave ;) hihi sem si ga pa prejle izposodila, da sem naredila kratke palčke iz korenčka, sem ga blanširala in dala v zamrzovalnik. ima ostra rezila, le vsak korenček sem najprej morala narezati na tri dele. ampak so pa lepi koščki pa manj šans za urezat ;) ko sprobam še druge nastavke, poročam.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti