Orient ekspres

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

tema odprta - 17. jan 2012 15:46 | ogledi: 10.504 | odgovori: 18

Evo, mi je uspelo.

zadnje novice: mamamia ve za ugodne pakete (tam okoli 300) iz Zagreba,

iz Ljubljane leti Turkish 8. in 9.aprila, povratek je 12.4.

Dobrodošle vse, upam, da bo jata velika in da bo seveda letelo tudi perje, napišite če se strinjate z datumi, če vam ustreza paket ali predlagajte kaj drugega.

gulegule

nola

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

17. jan 2012 18:33

Srčno upam, da mi bo uspelo! Vedela bom šele nekje v drugi polovici februarja, ampak glede na to, da bom letela z Vzhoda, ni problema, ker se pri nas cene kart edine letalske družbe ne spreminjajo - ni važno če kupiš mesec ali dan prej, cena je vedno visoka (prednosti monopola - za družbo seveda). 

LP, 

 

 

Saša

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jan 2012 20:30

Ok.

Bom poslala nekaj ponudb, za lažjo odločitev.

samo to povejte, kak nivo pričakujete -koliko je pomembno, da je hotel oh in ah, ali je pomembno le, da je čisto, prijetno,  da je v lepem okolju in da peš ni daleč do nikamor ...

 

Sicer bodo linki nekaj povedali.

Predvsem pa se moramo odločit za datu, Mesec je torej april. A štartamo na kak podaljšan vikend, tam nekje okoli desetega?

Ker preden karkoli rezerviramo,moramo vedeti število.

 

Jaz grem. Kadarkoli.

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. jan 2012 20:40

Ma o čem vi to?

ežoj

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

18. jan 2012 6:43

Stejte me zraven!

Hotel ni pomemben, glavno da ni bolh in stenic na rjuhah, spali tako ne bomo veliko!

Nena-morje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. jan 2012 14:40

Torej zaenkrat štiri. Pa zeta je omenjala, da bi šla zraven, plus Vanja ZDA bi se pridružila, nas je že šest. Če bi šle z vlakom, je en kupe poln, hehe.

Takole se zmenimo: Do konca januarja naj pade odločitev.Kdo vse gre, datum, koliko dni bi osatle, koliko smo pripravljene plačati za vse skupaj (jaz lahko linke s ponudbami prispevam).

Če nas bo več, se bo treba dogovoriti za način plačila - ponudbe, ki jihjaz omenjam, so plačljive po netu, s kreditno kartico. Lahko se pa zmenimo s kakšno agnecijo, imajo včasih odlične pakete letalo plus hotel (ker drugo mene ne zanima, kakšno vodenje in podobno, grem najraje po svoje), pa nam oni uredijo - je tudi manj komplikacij s plačilom, saj denar lahko nakažemo tudi bo banka netu, s položnico ali gotovino.

 

Torej?



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 18. 2012 14:55

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. jan 2012 15:10

http://www.edreams.com/engine/DynPackSearch/searchRo

Tole je stran, po kateri sem vrgla prvi pogled za ponudbo.

Za 245 evrov je direktni let iz Zagreba (seveda povratna vozovnica) plus štiri nočitve (hm, nisem preverila za zajtrk ...). V sobah sta lahko po dve (je potem nekaj doplačila), lahko pa tri ali štiri in je potem skupna kopalnica (z več prhami, kot kaže slika).

 

Se pa splača si vzet čas  in pogledat te pakete, se najdejo zanimive zadeve.

 

Datum od 8. do 10. aprila meni ne pride v poštev, je velika noč in mi smo takrat običajno doma, družinsko srečanje, sploh zdaj, ko je tašča sama.

mamamia

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

18. jan 2012 15:42

Mamamia, jst sem zelo zainteresirana, ampak do konca januarja najbrž še ne bom vedela kako in kaj, ker sva sredi selitve. V vsakem primeru ne potrebujem leta iz Slovenije, se bi vam pa rade volje pridružila v hotelu, če mi bo le uspelo datumsko se uskladiti z vami.

Kje si gledala za prenočišča? Sultanahmet četrt?

 

LP

Saša

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. jan 2012 16:03

Ja, navdušujem za Sultanahmet ali Sirkeci, morda v bližini Galata stolpa. Tako da nam je večina stavri dosegljiva peš, pa v starem delu so take zanimive uličice in lokali.

 

Glede na to, da bi naj šle aprila, imamo tja do srede februarja dovolj časa, da se dokončno odločimo in organiziramo. Tudi Vanja ZDA bi se nam kar v hotelu pridružila, najverjetneje tudi ne bi priletela iz Slovenije. Saj to je potem vse stvar dogovora, najbolj pomembno je, da vemo, koliko nas gre in da se potem do srede februarja zmenimo za točen termin, zaradi rezervacij.

 

Čakam še na odzive drugih zainteresiranih.

 

A rabiš pomočnika pri selitvi? Kaviar da dosti energije ...

mamamia

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

18. jan 2012 16:38

punce, tole je lušten hotelček, par minut od modre mošeje dol proti morju - pa fajno restavracijo na strehi ima...pa hammam v kleti

 

bi šla kar zraven vas...

 

http://www.venere.com/best-western/istanbul/premier

 

robida

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti