Odvoz gradbenega materiala

Malinka  

član od: 24.8.2010

sporočila: 25

tema odprta - 17. jan 2012 13:06 | ogledi: 7.652 | odgovori: 3

Živjo,

ker več glav več ve, vas prosim za pomoč. Poznate koga/veste za koga ki odvaža gradbeni material? Vsega skupaj je za približno 3 samokolnice. Sem iz LJ.

 

Hvala za pomoč in lep dan,

Malinka

 

 

Malinka

Malinka  

član od: 24.8.2010

sporočila: 25

17. jan 2012 14:43

Hvala za trud Viva Meier, ampak nikar se ne trudite z googlanjem, sem sama že pregledala zadevo :)

 

Bolj zaradi cene sprašujem, ker se mi zdijo ti odvozi kar naviti. Rek da je v smeteh denar drži! 

 

Če kdo koga pozna slučajno, in bi bila potem oba zadovoljna   :)

 

Imate kakšne izkušnje z tem?

 

 

Malinka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. jan 2012 16:45

Tile prevozi oziroma odvozi so povsod dragi, tudi ce je robe le za tri karjole moras placati  cel kamion.

Pri nas se na spomlad, ko se nabere krame, obicajno zmenimo kaksni trije sosedje in narocimo kontejner lokalnih smetarjev, lani je to stalo osemdeset evrov, verjetno bo letos vec in v Ljubljani najbrz ni dosti drugace.

Ampak ce je robe res le za tri samokolnice, jo pa mogoce zapakirate v kartone ali polovinilaste vrece in sami odpeljete na deponijo.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti