Kozarčki za vlaganje brez zožitve ("sturzglas")

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

23. jan 2012 0:58

Pokorno javljam, da trenutno v IKEA Vilež željenih kozarčkov ni. Nove pošiljke pričakujejo konec februarja.

 

lp

mzm

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

23. jan 2012 13:23

Hvala, mišzšvejka 

Molk ostalih razumem kot "Ne, ne zanima nas skupno naročilo takih kozarčkov iz Nemčije/Avstrije v režiji 666." Tisti, glede katerih se motim, naj se prosim javijo na ZS.

V vsakem primeru pa, po prijetni izkušnji z limnol, se priporočam vsakomur, ki se mu doma nabira prah na te vrste kozarčkih. Rade volje jih prevzamem (tudi plačam) v Ljubljani ali (razumno bližnji) okolici.Ne rabi jih biti 30 - tudi 2 ali 3 bom vesel.

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

23. jan 2012 13:30

? ce to leti name, sem tiho zato, ker sem cakala da se bos javil ko bos imel kaj bolj konkretnega.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

23. jan 2012 13:39

Aha! No, "letelo" je na vse, ki jih zadeva zanima

Stvar je v tem, da moramo oddati konkretno povpraševanje, preden dobimo konkreten odgovor.

Na tejle strani si oglejte, koliko katerih kozarčkov bi za koga prišlo v poštev. Cena, ki je najbolj izpostavljena, je s pokrovčkom vred, a tega zaračunajo povečini kar 25 centov, dočim se ga pri nas dobi že za 10, zato predlagam naročanje brez pokrovčkov, kar seveda pomeni nižje cene po kozarčku (glejte, prosim, tiste "ab 1 Stück") - na hitro pogledano je najdražji 0,54 €.

Sporočilo je spremenil(a) 666 dne 23. 2012 13:39

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

25. mar 2012 11:20

Pred tremi dnevi sem se mudil v Gradcu. Slabih 30 km iz Gradca v smeri proti Dunaju (pol ure po avtocesti) je podjetje, ki se ukvarja z embalažo, tudi stekleno. Poleg tega, da so precej dobro založeni, so tudi nadvse ustrežljivi (le po pošti ne naročajte, ker bodo hoteli pavšal 50 €), in nabavil sem si menda kar zajetno zalogo "Sturzglasov". Če kdo rabi podatke o podjetju, posredujem po ZS.

Zdaj pa gremo eksperimentirat  Prva runda kruha je že spečena.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti