Piškotkova krema

Smeti  

član od: 20.5.2009

sporočila: 14

17. jan 2012 16:57

Mene osebno prav tako moti pogovorna slovenščina, in sicer v smislu, da je nekaj vseeno. Ni in ne more biti vseeno. Ker je pomembno, kakšne stvari da človek od sebe, pa naj bo to znanstveni esej ali pa kulinarični forum.

Tu ni govora o tem, da nekdo nekje narobe postavi vejico, gre za mnogo več. Zadnje čase se piše tako, da bi človek potreboval kakšen skopudralsko-slengovsko-idiotizemski slovar, da se prebije skozi povedano. Ne da je polovica Slovenije nepismena, žalostno je, da je večini vseeno. Je kul, če malo narobe in bebavo napišeš (pa ne mislim tebe, MojcaZala), kajne?

Kako je že rekel Florjan Lipuš? Pri jeziku se duh naroda krepi ali lomi ...

 

Prosim vas, za božjo voljo, če je že tistim v parlamentu vseeno, nam že zaradi odgovornosti do zanamcev ne sme biti.

 

Smeti (naglas na e, z ostrivcem prosim

 

Smeti

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

17. jan 2012 21:21

mogoče bo komu pomagalo tole: še enkrat si preberte tale forum...in sicer je na STRANSKI TIR... vprašanje pa je:zakaj??????

pa malo razmislite kdo kam paše :) in seveda kje se vidite.

odločila sem se pa tole:zadnjič odgovsrjam na take pripombe k se ne tičejo prvotnega vprašanja...tako da zaradi mene izvolite spet napadati.

mojcazala

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

18. jan 2012 10:05

Smeti je napisal/a:

Mene osebno prav tako moti pogovorna slovenščina, in sicer v smislu, da je nekaj vseeno. Ni in ne more biti vseeno. Ker je pomembno, kakšne stvari da človek od sebe, pa naj bo to znanstveni esej ali pa kulinarični forum.

Tu ni govora o tem, da nekdo nekje narobe postavi vejico, gre za mnogo več. Zadnje čase se piše tako, da bi človek potreboval kakšen skopudralsko-slengovsko-idiotizemski slovar, da se prebije skozi povedano. Ne da je polovica Slovenije nepismena, žalostno je, da je večini vseeno. Je kul, če malo narobe in bebavo napišeš (pa ne mislim tebe, MojcaZala), kajne?

Kako je že rekel Florjan Lipuš? Pri jeziku se duh naroda krepi ali lomi ...

Prosim vas, za božjo voljo, če je že tistim v parlamentu vseeno, nam že zaradi odgovornosti do zanamcev ne sme biti.

Smeti (naglas na e, z ostrivcem prosim

Smeti

 

Ne morem, da ne bi.. Se strinjam.

Moja sestra je sedaj stara 15 let. Nekaj let nazaj je ugotovila, da imajo mladostniki neko svojo slovnico in govorico in to začela prakticirati na meni. Mi ni treba niti omeniti, da nisem nič razumela. "Vem" se je spremenil v "wm" in podobno. Potem sem ji razložila, da naj s sošolci kar uporablja to govorico, z ostalim svetom pa vsem znano slovenščino. In je poslušala. 

mojcazala, pri tebi sicer ni tako hudo. Vendar, če je 12 letnica sposobna normalno pisati, si tudi ti, mar ne? Sploh, ko te drugi prosijo za to, v zameno ti pa ponudijo nasvet, ko ga potrebuješ.

So pač nepisana pravila, za katera je pametno, da se jih držiš, če hočeš normalno preživeti. Mail profesorju / sodelavcu tudi ne napišeš brez velikih začetnic in v slengu, ali pač?

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

18. jan 2012 19:10

Vandelina je pa vrgla veliko kost,da se tako dolgo gloda.

Šlag-pijeno.Ali se nereče lepo po slovensko krema za stepanje(toliko o komentarju o pravilni slovenščini)

Ste pa vredu punce,sem se kar malo nasmejala.

Bogomira

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. jan 2012 20:18

Šlag je smetana, pjena pa pena. Naziv za umetno, instant sladko smetano, bi rekla, in ne kremo. Je pa , res, da imajo tudi šlag kremo za stepanje ... no, jaz jo kdaj tudi uporabim, ko je kaka krema preveč redka, pa se mi ne da želatine dodajat, kar vrečko nekega "šlaga" butnem v kremo, pa gre ...

 

Glavno, da smo se nasmejali ...

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jan 2012 20:18

Draga moja, referiram se na ime izdelka hrvaškega prodajalca. Imena produktov se pa ne prevajajo.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti