Piškotkova krema

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. jan 2012 20:50

No, saj se mi je zdelo.

nola

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

14. jan 2012 15:31

vendelina jr. in mamamia : škoda da je na tem svetu še kdo ki zna peči torte in podobno, ne?! sprijaznita se s tem da nista edine! in vsaj poskusita malo prikriti svojo fovšijo.pa zadržta se komentarjev, ker nima popolnoma nobene veze moja slovenščina s sestavljanjem recepta za piškotkovo kremico :) pač pišem po svoji mili volji in tako kot je meni najlažje, najhitrejše. mislim pa da ga ni kitajca ki nebi znal za mano prebrat :)

aja pa še nisem slišala da bi kdo dal piškotne drobtine v piškotkovo kremo, kvečjemu nasekljane piškote in podobno??

pa več kot očitno je da sem nekaterim trn v peti...ampak jaz grem z dvignjeno glavo naprej...pa je čisto vseeno kakšne besede mi namenite-hvala za vaš čas in vaše predloge, mogoče nam pa rata sestavit kakšen perfekten recept skupaj.

mojcazala

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jan 2012 15:39

mojcazala, a pokličemo šleperja, da bo odpelu, kar si naložila?

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. jan 2012 15:43

mojcazala je napisal/a:

vendelina jr. in mamamia : škoda da je na tem svetu še kdo ki zna peči torte in podobno, ne?! sprijaznita se s tem da nista edine! in vsaj poskusita malo prikriti svojo fovšijo.pa zadržta se komentarjev, ker nima popolnoma nobene veze moja slovenščina s sestavljanjem recepta za piškotkovo kremico :) pač pišem po svoji mili volji in tako kot je meni najlažje, najhitrejše. mislim pa da ga ni kitajca ki nebi znal za mano prebrat :)

mojcazala

Prizanesi nam z nesramnostmi, no. Na tej strani sodeluje mnogo takih, ki delajo dobre in lepe torte, pa takih, ki delajo dobre, pa takih, ki delajo lepe, pa tudi drugih je še veliko, tudi takih, ki delajo slabe torte ali pa jih sploh ne delajo.  In skoraj vsi, z redkimi izjemami, se trudijo, da uporabljajo lepo slovenščino. In jih spoštujemo. Kdor se pa hvali s tem, da mu materni jezik ni mar in ga mrcvari, ker je pač njemu tako po (mili mu) volji, pa tako ali tako sam sebe pokaže v prav taki luči, kot si zasluži, da ga drugi v njej vidijo.

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jan 2012 15:54

Evo, je rim tud mene ošpotala, ker tut jst mrcvarim naš jezik.

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

14. jan 2012 18:41

Hja mojcazala, 

če si ponosna na to in zaradi tega, kar si tu gori natresla, potem si zanesljivo na Kulinariki brez konkurence in kar mirno korakaj naprej, čim dlje in čim dalje. Srečno pot!

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. jan 2012 19:18

Sedim za računalnikom in prebiram forume, obenem mi pogled uhaja na tri prečudovite klekljane okraske, ki mi jih je pred časom poslala ena članica Kulslo. Pa za vsake praznike se spomnim še ene prijazne članice, ki me je kar tako razveselila z modelčki za školjkice, da ne govorim o tisti, ki mi je z vseh potovanj prinesla kakšno kuharsko knjigo (ena najbolj zanimivih - muslimanska bajramska kuhinja, pol knjige v francoščini, pol v arabščini), čeprav se sprva sploh poznali nisva, in nazadnje letos, ko me je tudi ena naša članica pustila brez besed, ko mi je z enega vzhodnega konca sveta poslala eno tako izjemno prefinjeno delikateso, ki jo po žličkah, ampka res po žličkah, uživam še zdaj ....

Da ne omenjam vseh majhnih besednih pozornosti, ki si jih izmenjamo kar tako, ker smo prijazne in se imamo rade.

 

Menda to iz človeka naredi favšija, ker še kdo torte peče. Mimogrede, o tortah  nimam veliko pojma. Imam pa pojma o ljudeh.

mamamia

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

16. jan 2012 13:31

Jej, jej mamamia. Ko vidim tvoj prispevek tukaj na Kulslo, me takoj prične kolcati. Dolg še s prejšnjega leta, kdaj ga bova realizirali? 

Tvoj zadnji prispevek 

 

Palma

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jan 2012 14:47

Palma, kar pokliči me, sem še vedno tam, kjer sem bila, bom vesela skupne kave ali čaja. Če si izgubila mobitel, na zsebno pošto ti pošljem številko.

lp,

mamamia

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

16. jan 2012 15:16

pa kaj naj človek drugega misli, če me pa potolčete samo da napišem eno črko? pa vas moti moja pisava, pa vas moti moje vprašanje...vse vas moti. pa z vsemi mojimi osebnimi stvarmi se ukvarjate, samo s tistim ne za kar sprašujem tu na kulinariki.

res je brezveze, ker se mi neda prerekat in kregat in skos nekomu nekaj objasnjevat... komaj čakam da najdem kaj časa da na hitrco sedem za računalnik in pokukam kaj ste lepega napisali, naprimer dali kakšen lep predlog,ali pa da skupaj kakšno rečemo...nevem kaj še-čaka me pa kup neprijaznih odgovorov. ne sodite prehitro!

lp

mojcazala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti