Kje v mariborskih kavarnicah/pubih imajo za vas najboljši kakav, narejen z dosti ljubezni :)

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

12. jan 2012 6:56

Kje pa je ta Čajek v Mb? Bi še jaz šla na tole pšenično kavico ...

Mayisa

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. jan 2012 7:49

Čajeka imaš na Florijanovem trgu, tam ko je C&A, Astoria, gostilna Florian. Prav super mali pub, cisto francoski filing, prijetno vzdušje, kul ljudje (saj, slabo misleči in polni sami sebe sem itak ne zahajajo), fotelji, kavč, časopis z držalom za branje. Hjooo, fino je tam ja.
Joooj joj kako pogrešam Paris!!!!

Mayisa, upam da sem ti malo luštekov naredil!! :)

 

MBrando

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

12. jan 2012 8:14

Se je Multi vrnil?

rosie

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. jan 2012 9:46

Brando je član od 4.8.2011, čeprav meni tudi po Multiju diši. Jah, kar pogrešamo ga, a ne?  

 

naor

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

12. jan 2012 11:05

MBrando je napisal/a:

Čajeka imaš na Florijanovem trgu, tam ko je C&A, Astoria, gostilna Florian. Prav super mali pub, cisto francoski filing, prijetno vzdušje, kul ljudje (saj, slabo misleči in polni sami sebe sem itak ne zahajajo), fotelji, kavč, časopis z držalom za branje. Hjooo, fino je tam ja.
Joooj joj kako pogrešam Paris!!!!

Mayisa, upam da sem ti malo luštekov naredil!! :)



MBrando

MBrando ...takšne lušteke, da že planiram kdaj grem v Čajeka :). Sem večkrat na tem trgu, pa tega Čajeka nisem opazila hm?

Mayisa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. jan 2012 11:47

Čajek je v bistvu v Slovenski ulici, malo pred Ilichom, v smeri proti Tyrševi ulici. In Čajek že zelo doollgoooo tam.

 

mamamia

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

13. jan 2012 15:42

Čajek ima SUPER čaje! Mogoče tudi edini v Mariboru, ki ne streže v filter vrečkah... Jaz hodim k Florijanu, tam imajo najboljši kapučino in belo kavo. Pa ambient je zelo prijeten. Direkt te umirja. Tako da predvidevam, da imajo tudi dober kakav. Mogoče bi moral v Hišo dobrot. Tam bi znali tudi dober kakav pripravit. Ali pa v bar 2000. Bi prijateljici, ki tam dela, namignila, da ti pripravi kakav po tvojem okusu

Kaj pa v Evroparku v Romansi? Ali v Takosu? Ali Ginger? Meni izgledajo dobri kandidati za pravi kakav. Evo, pa bom v torek in sredo hodila od kavarne do kavarne, da se sama prepričam...

yulchi

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

13. jan 2012 19:18

Za kakav imam jaz rezervirano mizo pri Baristi, saj ga naredijo s sojinim mlekom (brez laktoze). 

Monika7

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

10. dec 2012 8:58

yulchi: Kje je tale Bar 2000? pa imajo pravi kakav ali še enega izmed insant variant tipa Benquick,Milka...
Monika7: A da res? Nisem vedel. So me spomlad razočarali z postrežbo bele kave in njihovim odnosom do nas/gostov...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti