Malica v službi

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

22. jan 2004 9:24

Dostava hrane: Halo Katra 01/542-71-00 Halo pizza 01/251-03-31 Pingvin 01/427-43-29 Napoli 01/541-33-02 Lep pozdrav. Alenka

cirila  

član od: 24.7.2003

sporočila: 117

22. jan 2004 10:05

Po pici in podobnem sem tako zaspana, da v službi nič več ne naredim. Sadja pa ne maram preveč, ne morem pomagat. Kupila sem si tamajhen sekljalnik in ta zaenkrat težavo kar uspešno rešuje: vanj vržem kakšno banano, pomarančo, kivi, jogurt in na hitro zmiksam. To je že bolje in se da pojest, samo posodo moram pomit zunaj na stranišču. Če imam nekaj časa, grem na kosilo v maksija, kjer lahko skombiniram kaj lahkega, recimo zelenjavno prilogo in kos mesa. Samo da ni zmeraj sendvič in burek.

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

22. jan 2004 15:11

MOj brat, ki je študent v LJ, zelo hvali "Halo Katra" - hrano ti pripeljejo na dom, še vročo. Zelo rad ima lignje s krompirčkom in tržaško omako. Menda imajo zelo dobro hrano. Dobijo se še ocvrt sir in drugi topli obroki. Hrano ti seveda dostavijo na željeno mesto. Njihovih cen ne poznam, brat plačuje s študentskimi boni...tudi njegovim vrstnikom je zelo všeč! Za številko ti bo pa mogoče vedel povedati kdo iz Ljubljane, drugače pa lahko povprašam brata, ko se slišiva. LP Zala

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

22. jan 2004 18:03

aha, vidim da je že alenka napisala telefonsko za Halo Katra. Dober teeek! :) LP Zala

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

4. feb 2004 14:53

Jaz pa enkrat na teden napečem par pekačev piškotov in jih potem pojem ob kavici. Naredim jih bolj po občutku. Gre pa nekako takole: 250g margarine 3 žlice medu 2 žlici rjavega sladkorja 1 vanilijev sladkor to vse penasto vmešam in dodam: 2 jajci 2 skodelici zmletih ovsenih kosmičev 1 skodelico polnozrnate moke + pecilni prašek 1 veliko pest grobo sesekljanih lešnikov, orehov ali mandljev dobro žlico mletih lešnikov, orehov ali mandljev 2 nasekljani čokoladi (super je, če je ena jedilna ena pa mlečna) včasih dodam še kokos in kar pač imam Maso zmešam in jo kar z žlico nalagam na pekač. Pečem pri 175 stopinjah dokler niso zlati. Tile piškoti so pri nas doma čista uspešnica, včeraj sem jih spekla že četrtič v dveh tednih. Pa še bolj zdravi so kot navadni in zelo krkhki. Tole z zmletimi kosmiči se mi zdi super pogruntavščina, saj so navadni piškoti iz ovsenih kosmičev pogosto zelo pusti. Poskusite ne bo vam žal. Res! Ciao! Darja

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

5. feb 2004 7:42

Darja, kako zmelješ ovsene kosmiče?

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

5. feb 2004 8:38

No, jaz nisem ravno Darja, ampak jaz jih meljem v multipraktiku.

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

5. feb 2004 15:41

Pri nas imamo takšen palični mešalnik, ki ima spodaj še eno posodico, katero se uporablja kot sekljalnik. Ali pa multipraktik... vseeno. Samo, da se jih malo zmelje, oziroma, kakor želiš. Če jih fino zmelješ so videti kot moka, če pa bolj malo pa se v piškotih še malo občutijo. Javite, kako so vam uspeli! LP Darja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti