Napačna statistika

Mygrace

sporočila: 6506

4. jan 2012 14:37

So sklepi artritični, nimaš kej

Mygrace

Smeti  

član od: 20.5.2009

sporočila: 14

4. jan 2012 16:36

nola je napisal/a:

Smeti je napisal/a:

 

Se mi je zdelo ... No, škoda, je znalo biti včasih prav zabavno ga brati, dokler se včasih ni obrnilo, in sicer "vroča glava in hladno srce".

Daj, Multi, naštelaj se (saj veš, družbeno-socialni okviri in pdb, se jih nekako moramo držati), med vrsticami se da razbrati, da si prav vredu, samo, saj veš ...

 

 

Sicer pa - zeljna musaka vsekakor bo ...

Lp



Smeti

 

Nomen est omen



nola

 

 

Lahko pa se tudi malo besedno igramo.

Nomina stultorum ubique locorum. -- "Nor (l) a imena so povsod."

 

Malo za hec, no. Sicer je pa ime pasje.

 

Lp

 

 

Smeti

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. jan 2012 17:34

Novoletne zaobljube? Nič več. Jaz prakticiram dnevne zaobljube. Se trudim vsak dan migati, čisto malo manj pojesti, npr. če se le da zvečer. Lažje je to početi vsak dan, kot imeti pred sabo celo, dolgo leto.

Ko sem nehala kaditi, sem si rekla, danes ne bom, mogoče jutri. In tako je minilo že veliko let od takrat. Danes me lahko tepejo, pa ne bi prižgala, za nič na svetu. 

 

 

naor

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

4. jan 2012 17:58

Sama nikdar nisem sprejemala nikakršnih zaobljub kaj bom in česar ne bom več počela v naslednjem letu. Mi je bilo jasno, da je to z lahkoto napovedati, realizacija je pa vprašljiva. Če se pa kadar koli zalotim, da mi nekaj na meni ni všeč, pa poskušam odreagirati in se kontrolirati od tistega trenutka dalje.

Kar se pa kajenja tiče: mene bi lahko tepli, pa bi še prižgala. Kaj čmo, tako smo si različni.

zeta

maliking  

član od: 20.12.2011

sporočila: 6

27. jan 2012 13:48

Najbrž imaš v mislih edini recept ki si ga prispeval, eno zelje pač.

Recepta nisem preizkusila, še prebrala ga po pravici povedano nisem dokler nisi začel razgrajati.

 

Razgrajal nisem, sem napisal pač vprašanje.

Kako si pa prešteval te glasove?  A je moj, pa še kakšen, ki si ga zbudil s svojim pritoževanjem tudi zraven?

 

Nimam pojma,če je tvoj poleg in jih niti nisem prešteval.Opazil sem pomanjkljivost na katero sem opozoril in nič drugega.

 

Ker je ena od mojih novoletnih odločitev tudi zaveza k strpnosti, ti čestitam za tvoj zeljni dosežek in tebi in tvojim želim še dosti veselja ob zvrhani mizi zelja in ob takih in podobnih kulinaričnih perfekcijah.

 

Ker še januarja velja, želim tudi tebi vse dobro, predvsem pa, da te mine veselje do špikanja takih kot sem jaz in meni podobnih.Smo res prispevali en in edini recept, pa ne zato, da jih več ne bi vedeli, ampak morda prav zaradi takih komentarjev kot je tvoj in še nekaterih podobnih, nas mine veselje za pošiljanje.Z veseljem pa še vedno prebiram recepte na tej strani. Strpnost bo ti še kako prav prišla.Lep pozdrav!

maliking

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. jan 2012 13:53

Naj še enkrat opozorim,da naj recepti niso tisti, ki dobijo največ "glasov" kot pravite, ampak je širok krog kriterijev, po katerem se to določa in sem preveril in sistem tehnično deluje.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti