Napačna statistika

maliking  

član od: 20.12.2011

sporočila: 6

tema odprta - 3. jan 2012 17:39 | ogledi: 8.709 | odgovori: 26

Imam občutek, da se statistično stran ne vodi najbolje.Zakaj? Danes sem imel preko 80 obiskov moje strani za zeljno musako pa me ni nikjer v pregledu zelenjavnih jedi. Enako je bilo v seštevku obiskov na decemberskem seštevanju. Ali pa se jaz motim?

maliking

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jan 2012 17:44

Ne vem kaj seštevaš. Najbolj vroči recepti niso več beleženi po obisku ampak po raznih kriterijih. Točne kriterije ve le uredništvo ;-)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. jan 2012 2:00

jernej je napisal/a:

Ne vem kaj seštevaš. Najbolj vroči recepti niso več beleženi po obisku ampak po raznih kriterijih. Točne kriterije ve le uredništvo ;-)



 

Jernej, tole pa ni prav nič lepo od tebe! Zdaj s bom ubadala z rešitvijo problema....

Vanja

maliking  

član od: 20.12.2011

sporočila: 6

4. jan 2012 9:26

Jaz vem samo eno- kriterij tak ali drugačen, mojega recepta ni v statistiki, čeprav je v januarju dobil največ glasov samo v včerajšnjem dnevu.

maliking

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. jan 2012 9:41

maliking je napisal/a:

Jaz vem samo eno- kriterij tak ali drugačen, mojega recepta ni v statistiki, čeprav je v januarju dobil največ glasov samo v včerajšnjem dnevu.



maliking

 

Ja pa kaj ti spremljaš, koliko jih klikne tvoj recept? Pa saj ne tekmujemo tu gor.

Da se ti sploh ljubi to gledat. In kaj potem, če ga ni v statistiki? Glavno, da je v bazi, meni je to cilj, da je recept vsem na razpolago, ne pa da gledam, koliko krat ga kdo klikne.

mamamia

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. jan 2012 9:44

in zakaj ze naj bi bila tvoja "musaka" (ki je z mesom) med zelenjavnimi jedmi? Kako pa ves, da je dobil najvec glasov? Ker si si jih sam naklepal?

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

4. jan 2012 9:49

Kolega Maliking je nov v naši Kul družbi. Tako da mu je objava recepta zanimav reč, še bolj pa, koliko ljudi si ga bo ogledalo, komentiralo in pohvalilo. In odtod verjetno njegovo ogorčenje, da ga ni v statistiki. Tudi sam sem nestrpno čakal na mojo prvo objavo zato ga povsem razumem. Kasneje to navdušenje pač mine in je točno tako kot je napisala Mamamia, važno je, da ima kdo kaj od recepta in da je vsem na voljo.

hedonist

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. jan 2012 9:53

Najbrž imaš v mislih edini recept ki si ga prispeval, eno zelje pač.

Recepta nisem preizkusila, še prebrala ga po pravici povedano nisem dokler nisi začel razgrajati.

Kako si pa prešteval te glasove?  A je moj, pa še kakšen, ki si ga zbudil s svojim pritoževanjem tudi zraven?

Ker je ena od mojih novoletnih odločitev tudi zaveza k strpnosti, ti čestitam za tvoj zeljni dosežek in tebi in tvojim želim še dosti veselja ob zvrhani mizi zelja in ob takih in podobnih kulinaričnih perfekcijah.   

 

 

nola

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. jan 2012 10:14

hedonist, moje skromno mnenje je da kolega Maliking ni navdusen nad naso druzbo, ampak le nabira glasove za sodelovanje pri Hoferjevi nagradni igri

http://www.hofer.si/si/html/service/25300.htm

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Smeti  

član od: 20.5.2009

sporočila: 14

4. jan 2012 10:16

 

Hm, modus operandi bi lahko bil znan ...

Bomo poskusili tole zelje ob prvi priliki. Zveni obetavno.

 

Anivej, kje je kaj Multi? To je za v drugo rubriko, vem

 Lp Sme

Smeti

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

4. jan 2012 10:18

Vidiš, tega pa nisem vedel, sploh ne vem za kako nagradno igro. Hvala za info.

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti