Mirno silvestrovanje

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

tema odprta - 29. dec 2011 14:47 | ogledi: 9.700 | odgovori: 40

Pozdravljeni!

Ker smo tukaj zbrani z vseh vetrov in ker imamo zelo različne želje, vas prosim za pomoč.

Želim kakšen namig, kje bi lahko preživeli silvestrovo v miru - predvsem brez glasne glasbe. Smo družina z majhnimi (in za povrh še trenutno bolnimi) otroki in bi nam kakšen nasvet, link, namig zelo prav pišel. Vem, da se pokanju petard in raketam ne bomo mogli izogniti, super bi pa bilo, da ne bi bilo v bližini izvora glasne glasbe (ki žal velikokrat vztraja do zjutraj). Kakšen kmečki turizem mogoče? Sami glede tega še nimamo izkušenj.

Hvala za pomoč!

lp

peter

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

29. dec 2011 15:13

ibiza je napisal/a:

Pozdravljeni!

Ker smo tukaj zbrani z vseh vetrov in ker imamo zelo različne želje, vas prosim za pomoč.

Želim kakšen namig, kje bi lahko preživeli silvestrovo v miru - predvsem brez glasne glasbe. Smo družina z majhnimi (in za povrh še trenutno bolnimi) otroki in bi nam kakšen nasvet, link, namig zelo prav pišel. Vem, da se pokanju petard in raketam ne bomo mogli izogniti, super bi pa bilo, da ne bi bilo v bližini izvora glasne glasbe (ki žal velikokrat vztraja do zjutraj). Kakšen kmečki turizem mogoče? Sami glede tega še nimamo izkušenj.

Hvala za pomoč!

lp

 

peter

 

Če ste imeli namen silvestrovat kje zunaj, se bojim, da ste se prepozno spomnili. Dvomim, da bi šlo brez predhodne rezervacije in verjamem, da je že vse zasedeno. Pa drugič.

Sicer pa upam trditi, da nekega pretiranega pokanja letos ni slišati. Toliko kot ga je letos, ga še jaz čisto rade volje prenesem, bo pa malo pred polnočjo in tam okrog majčkeno pojačano. Popolnoma se temu zaenkrat res ne da izogniti, je pa vsaj pri nas mnogo mnogo bolje.

Ibiza, bolni otroci bodo najsrečnejši doma. Doma je vse pri roki, če kaj rabijo, imajo svojo posteljo in verjetno bo tam še največ miru. Pa zdravnik, lekarna, če pride kaj nepredvidenega.

Probajte to leto tako, pa se naslednje leto prej zbudiin se lepo dogovorite in zorganizirajte, ko boste natanko vedeli kaj želite in kje.

Lepo praznujte in zdravi bodite. Kjer koli že boste bo lepo, samo da je družina skupaj.

zeta

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. dec 2011 15:16

Hvala za lepe želje, zeta. Miru pa doma ravno ne bo, se sosedje precej glasni na silvestrovo.

Organizacija pa - vem, sem zamočil na celi črti.

Ah, nekaj bo že...

peter

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

29. dec 2011 15:17

Ibiza, s majhnimi in po vrhu še bolnimi otroki, bi jaz praznovala kar doma. Stanovanje bi si lepo okrasila, dala na mizo ta boljši prt, kaj dobrega skuhala, šli bi se kake družabne igrice, morda bi majhna darilca skrila po stanovanju, pa bi jih iskali (vroče-hladno, smo včasih temu rekli), ob pol noči bi otroci nazdravili z brezalkoholnim šampanjcem, vidva s pravo penino. Brez zamere, napisala sem, kako bi jaz, vam pa bo verjetno še kak kulinarik kaj pametnega svetoval.

mejačka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

29. dec 2011 16:20

Sem prav razumela, da bi prespali?

Poskusi tule , je nasvet z druge roke, , znanci so bili nekaj časa nazaj navdušeni. Najbrž ti bo predaleč.

Je hudič z glasnimi sosedi, ja. Pa če daš njim kak šold, da grejo oni drugam ?

lp

mzm

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. dec 2011 16:46

mišzmoke je napisal/a:

Sem prav razumela, da bi prespali?

Poskusi tule , je nasvet z druge roke, , znanci so bili nekaj časa nazaj navdušeni. Najbrž ti bo predaleč.

Je hudič z glasnimi sosedi, ja. Pa če daš njim kak šold, da grejo oni drugam ?

lp



mzm

Žal imajo zaprto ta vikend.

Druga ideja pa tudi ni slaba, sploh če bi šli za kak dan več...

Ni se pa nam problem zapeljati čez celo Slovenijo, je itak lepa

peter

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. dec 2011 16:47

Mejačka, prav nobene zamere ne bo, zakaj le? Raje hvala lepa za nasvete, skupaj bomo gotovo kaj pametnega pogruntali...

peter

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. dec 2011 16:53

Tukaj bo gotovo mir, upam, da imajo še prostor.

http://www.nebesa.si/

nola

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

29. dec 2011 17:01

nola je napisal/a:

Tukaj bo gotovo mir, upam, da imajo še prostor.

http://www.nebesa.si/



nola

 

ja ja tukaj so že cene take, da človek kar obmolkne 

vida70

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

29. dec 2011 17:04

Me kar malo čudi... - Smo družina z majhnimi (in za povrh še trenutno bolnimi) otroki... Bojim se, da nimaš veliko izbire               . Pa SREČNO!

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. dec 2011 17:12

vida70 je napisal/a:

nola je napisal/a:

Tukaj bo gotovo mir, upam, da imajo še prostor.

http://www.nebesa.si/



nola

 

ja ja tukaj so že cene take, da človek kar obmolkne 



vida70

 

Očitno nekaterim niti te okoliščine ne zavežejo jezika. Ampak taki tam bolj malo kvakajo, a ne?

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti