Ikea divani-postelje

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

2. jan 2012 23:17

dragička je napisal/a:

Kolega, pazi, da si ne boš kaj naredil!!!   Izkušenj imam pač toliko, kolikor vsako leto nekaj noči  tu-ali-tam prespim na "začasnih" ležiščih. Da mi ne boš mogoče rekel, da je tako ležišče primerljivo z jogijem?  

Lejga-zlomka, tudi sama imam sedežni in to prav od TOM-a (vsaka jim čast, odlična kvaliteta), v drugi sobi pa raztegljivi postelji iz Ikeje... Na tvojo žalost, niti eno niti drugo ležišče ne sega niti do kolen jogija v spalnici, čeprav ni vrhunski latoflex.

 

Zgoraj sem napisala: Jaz bi rekla takole, vse te "izvlečne" stvari so bolj tako-tako, za silo je za prespat, ni pa, da bi človek vsako noč nan tem spal.

in menim, da tvoj odgovor Koliko izkušenj pa imaš z njimi? koliko modelov si preizkusila? Kako lahko kar tako posplošuješ in klatiš neumnosti? - je brcanje konja v temo. 

 

Pozdravček!

 

Exactement!

Escada

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

3. jan 2012 9:43

Jaz imam tistega iz prvega linka ze nekaj let. Redno ga uporabljam in sem z njim zelo zadovoljna.

ribica

kozamurnik

sporočila: 2311

3. jan 2016 7:51

Ima morda kdo od vas tale model fotelja?

Moja mami ga ima že lep čas na očeh,  predvsem za spanje pred tv...

Hvala!

http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/702990

 

 



murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 03. 2016 07:52

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. jan 2016 9:52

Jaz za spanje pred TV  (tudi za branje knjig v budnem stanje) sanjam o gugalniku  .

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti