Kaj jesti v mcdonalcu?

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

tema odprta - 26. dec 2011 8:40 | ogledi: 9.558 | odgovori: 23

Pozdravljeni!

Otroka že dolgo prosita, da gremo jest v MCdonalc. In ker nismo bili še nikoli, prosim vas tiste poznavalce, ki imate izkušnje, kaj naj si naročimo, da se bomo tudi najedli, kot se naprimer naješ pice itd...?

Hvala in lep dan želim

Teka

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

26. dec 2011 9:18

Če mene vprašaš, nisi popolnoma nič zamudila, če še nisi bila v McDonald's-u. Sicer je res, da je kvaliteta slovenskega McDonald's-a na višjem nivoju kot v tujini, ampak vseeno ...

Če pa že vseeno, hrana, ki jo dobiš tam, so v prvi vrsti taki in drugačni burgerji, potem ocvrta hrana (piščanec in pomfri), večinoma gazirane pijače, nekaj solat in sladoledov, milkshake-e, in še nekaj ostalih malenkosti. Vsaka poslovalnica ima uporabnikom na voljo rdeče kartonaste knjižice, kjer je na kratko predstavljena ponudba. Za nekaj ur zadostuje kakšen meni, ki je sestavljen iz nečesa mesnega (xyz-burger ali pa ocvrt piščanec), različno velika porcija krompirja in nekaj za popit.

Drugače pa več informacij na: http://www.mcdonalds.si/ ,kjer je opisano vse.

Dober tek,



Drejček

Sporočilo je spremenil(a) drejcek dne 26.dec 2011 10:41

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

26. dec 2011 9:22

drejček, vem da nisem nič zamudila, ampak otroka že zelo dolgo, (več let :))žicata. Pa da vidimo ;)


Aja,linka ne odpre, error

Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 26.dec 2011 09:24

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. dec 2011 9:32

Big Mac.

Commis débarrasseur

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

26. dec 2011 9:42

Teka

Mislim, da ponavadi otrokom v Mcd naročajo kar Happy meal. Ne vem pa točno kaj je notri; sendvič+mali pomfri + igračka ( ta je taglavna)

vanya

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

26. dec 2011 10:42

Ni delal, ker je potegnil vejico v URL; zdaj sem popravil in dela

LP

Drejček

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

26. dec 2011 10:52

Predvsem ga drago plačaš, pa si hitro ponovno lačen. Mi ga tudi max. 2 x letno, na željo otrok. Včeraj nas je po družinskem kosilu povabil na kavo v "Meka", seveda peš.

 

 

 

http://www.mojalbum.com/jagikroki/torte

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

26. dec 2011 18:52

Drugače so meni McToast ful dobri pa McNuggets (te so v stilu piščančjih medaljonov)...drugače se pa ne naješ nekaj zelo veliko.

Jaz grem včasih na bone tja jest...parkrat na leto zapaše, čeprav res ni zdravo (baje imajo pa HACCP sistem eden izmed boljših, kontrol pa tudi ogromno)

Roncolino

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

26. dec 2011 18:58

Jaz sem vedno McCountry jedla, ker je noter zelenjava poleg navadnega hamburgerja. Pa McChicken je tudi dober. Zadnje čase pa - če zavijem not - jem solato s piščančjim mesom.

Za družino predlagam, da naročite kakšne mešane menije. Jih je kar nekaj na izbiro. Tu pa je link:

http://www.mcdonalds.si/si/

 

yulchi

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

27. dec 2011 8:17

Mislim, da taki občasni obiski ne bodo naredili velike škode zdravju... Meni gre bolj v nos to da je zares drag, naješ pa se bolj malo. Ne bi rekla, da se za vrednost pizze v mcdonaldsu tudi enako naješ. Tako da se jaz raje najem doma, tja grem pa občasno na sladoled ali jabolčno pito, ki je včasih res vredna greha

Enkrat sva bila z bratom v Avstriji in lačna zakorakala v Burger kinga, pa je bilo potrebnih kar okoli 15€ oz. 3je hamburgerji, da se je najedel. Aja, pa še sladoled za povrh.

Za otroke je pa najbolj aktualen Happy meal. Kolikor se spomnem dobiš notri igračo (ki je seveda najpomembnejša), pa malo pijačo, mali pomfri, potem pa odvisno za kaj se odločiš - hamburger/''nagece''.

 

 

 

luccka

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

27. dec 2011 9:33

Če niste bili še nikoli, potem nekaj ogabnega .

 

Šalo na stran, v McDonaldsu se ne boš najedla za neko normalno ceno. Še najbolje je kombinacija burger + solata.

 

Imajo pa fantastičen sladoled. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti