Mi morda kdo podari modelčke za piškote orehe?

IrenaZ  

član od: 24.10.2001

sporočila: 5

tema odprta - 21. dec 2011 21:31 | ogledi: 12.284 | odgovori: 11

Hi. ima morda kdo doma "zaprašene" modelčke ali ploščo z modelčki za peko orehov in jih seveda ne rabi oz. ne uporablja. Bila bi res zelo vesela. (Možna pogajanja tudi glede plačila) IZA.

IZA

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. dec 2011 1:35

Ne me narobe razumet, jaz modelčkov  nimam, imam pa, kot verjetno vsak, dosti  'zaprašenih' kuhinjskih in drugih stvari. Mi je zelo žal, da se nismo o tem pogovarjali že pred kakšnim tednom, no upam , da še ni prepozno.

Če ste zato, bi tu lahko napisali kaj želimo podariti in česa bi si kdo želel.

Bom kar začela:

Podarim odeje, štramace, prešite odeje, platnene rjuhe, posodo, kuhinjske potrebščine, porcelan, ventilatorje in če koga zanima, tudi knjige.  Stvari so na voljo pri meni, ponje morate priti sami, ker jih ne bom dostavljala niti pošiljala po pošti.



nola

Če nima avtorica nič proti, bi mogoče lahko spremenili naslov v podarim-dobim ali v kaj podobnega.

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 22.dec 2011 01:37

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. dec 2011 7:12

Jaz nimam niti zaprašenih modelčkov niti ne potrebujem ničesar naštetega, me pa zanima, kaj je to 'štramace'.

Atina

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

22. dec 2011 7:27

Nola, to pa je dobra ideja. V kuhinji se vedno tekom časa naberejo reči, ki jih potem ne uporabljamo, nekomu pa bi morda prišle prav. Morda je treba odpreti novo rubriko, če se bo Jernej strinjal.

Sweetie

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

22. dec 2011 8:59

Jaz vedno stvari ki jih ne uporabljam podarim, poznam družino kateri pridea marsikaj prav, kaj večjega na portal podarimo.si. Groza me je ko v smeteh vidim popolnoma nove, zelo uporabne stvari, tudi igrače in otroška oblačila.

Žal sem trenutno zreduciral kompletno lastništvo na minimum, tako da nimam niti ene stvari za podarit, se bo pa našla slej ko prej.

Nolina ideja zelo na mestu.

Commis débarrasseur

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. dec 2011 9:07

Atina je napisal/a:

Jaz nimam niti zaprašenih modelčkov niti ne potrebujem ničesar naštetega, me pa zanima, kaj je to 'štramace'.



Atina

Štramaci so 'jogiji' ali podobne naprave za postelje, ki nam omogočajo, da spimo na mehkem.

nola

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

22. dec 2011 9:11

[citat=--nola--]

... Mi je zelo žal, da se nismo o tem pogovarjali že pred kakšnim tednom, no upam , da še ni prepozno.

Če ste zato, bi tu lahko napisali kaj želimo podariti in česa bi si kdo želel....


nola

 

Če ima kdo za podariti stvari, ki jih ne potrebuje več in bi prišle prav komu drugemu... za to ni nikli prepozno. Sem prepričana. Le brez predsodkov naj se odzovejo eni in drugi.

Bi bilo dobro, da tema ostane živa, podobno kot kje so naše ladje, kaj beremo itd.

zeta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. dec 2011 9:26

Tudi jaz pozdravljam to idejo. Letos smo imeli preurejanje stanovanja in sem veliko stvari , t.j. oblačil oddala na RK, nekaj knjig v antikvariat, tako, da zaenkrat nimam viškov, ampak rubrika naj traja in fino je, če veš, da bo nekaj prišlo v prave roke.

Bi se rada razpisala o oddaji oblačil na RK, pa mogoče kdaj ob priliki. Sem jezna že pol leta, ko se spomnim.

 

naor

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

22. dec 2011 10:32

IrenaZ, jaz podarim modelčke za piškote - na ZS napiši naslov in  pošljem.

laik

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

22. dec 2011 16:02

Ja, to je odlična ideja, tako bom vsaj vedela, da če nekaj podarim, bo to tudi uporabljeno in ne vrženo v kontejner, kot se mi je že zgodilo.

daga

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

22. dec 2011 16:22

IrenaZ je napisal/a:

Hi. ima morda kdo doma "zaprašene" modelčke ali ploščo z modelčki za peko orehov in jih seveda ne rabi oz. ne uporablja. Bila bi res zelo vesela. (Možna pogajanja tudi glede plačila) IZA.

 

IZA

 

Jaz jih imam in sem jih samo enkrat uporabila... nekak mi ne leži ta vrsta peke.

Podarim z veseljem!

yulchi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti