Modro barvilo

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. dec 2011 18:36

Ja, jaz sem celo zbirko barv vrgla stran, ker jim je potekel rok trajanja. Potem sem pa ugotovila, da jih ni v nobeni trgovini več za dobit. Pa so bile fajn, ker so bile brez arome in velika izbira barv.

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. dec 2011 18:40

Zdaj sem malo brskala po netu in Foster clark barvila še obstajajo, sam očitno jih nikjer pri nas ne prodajajo.

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

14. dec 2011 18:42

Za vse v bližini Zagreba: http://www.sveisvasta.hr/

Res sve i svašta za tortice in pecivo!

darjao.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. dec 2011 18:50

*Etka je napisal/a:

Zdaj sem malo brskala po netu in Foster clark barvila še obstajajo, sam očitno jih nikjer pri nas ne prodajajo.



 

Od kod pa si? Pri nas se fosters clark barvila valjajo po policah... sem iz Maribora.

mamamia

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. dec 2011 19:15

V Ljubljani jih ni bilo ne v Leclercu, ne v Šparu (enem manjšem), ne v Tušu. No mogoče jih imajo v kakšni drugi trgovini kjer nisem bila. Bo treba še malo pogledat. Kupujemo vedno v Leclercu in mi je bilo prav čudno, da niso imeli.

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

14. dec 2011 21:01

Fosters clark barvila jaz uporabljam že nekaj let, pa sem opazila, da jih zgleda trgovine jemljejo tako, da jih imajo dokler jim povsod vseh ne zmanjka, potem pa spet nabavijo. Druge razlage nimam, ker se mi je že parkrat zgodilo, da jih ni bilo nikjer, čez kak mesec pa povsod polno. V zadnjo sem si vzela kar 5 rdečih (ta pride najbolj prav), pa po 3 vsake druge barve, ampak imam sedajle tudi že kar pomanjkanje, upam da bodo kmalu spet kje na zalogi. So pa primerne za risanje in barvanje po tičini, pa tudi za obarvanje mase.

*Alisha*

stajerka80  

član od: 13.12.2011

sporočila: 24

14. dec 2011 22:02

mamamia je napisal/a:

*Etka je napisal/a:

Zdaj sem malo brskala po netu in Foster clark barvila še obstajajo, sam očitno jih nikjer pri nas ne prodajajo.



 

Od kod pa si? Pri nas se fosters clark barvila valjajo po policah... sem iz Maribora.



mamamia

Hehe..mene tudi zanima kje se valjajo po policah...sem danes spet šla  malo po trgovinah (tavečjih v mb), pa nikjer nisme našla...samo te aroma flaške imajo-pa ne od te firme foster clark...danes sem vsaj v tem novem merkatorju našla tiste barve v tubicah od dr.oetkerja,kjer je na srečo modra zraven - drugje imajo povsod samo tiste z rjavo,rumeno,zeleno in rdečo....teh flašk ali pa v prahu barv pa nikjer...

stajerka80

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. dec 2011 22:27

Si bila v Sparu v qlandiji?

mamamia

stajerka80  

član od: 13.12.2011

sporočila: 24

15. dec 2011 12:10

mamamia je napisal/a:

Si bila v Sparu v qlandiji?



mamamia

 

Včeraj sem bila v toliko trgovinah (spet), da ti po resnici povem,da se res ne spomnim, če sem tam pogledala-bila sem v qlandiji,ampak se res ne spomnim,če sem tudi tam v sparu pogledala...no vsekakor hvala za predlog, bom šla ob priložnosti še tja pogledat. Zdaj sicer modro barvo v tubi imam (za smrkce),tako da bom videla kako se bo ta obnesla. Bom si pa za prihodnje vsekakor raje neko zalogo teh barv naredila, tako da bom ziher tud tja še šla pogledat.Hvala!

lp

stajerka80

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

15. dec 2011 17:33

V qlandiji jih nimajo že cela dva meseca , sem bila dopoldan tam in mi je to povedala prodajalka.

martina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti