"trojanski" krofi

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

16. feb 2009 14:16

ja tudi meni so krofi po Recinem receptu 1A, pa še kruhomat opravi polovico dela. Pred odkritjem tega recepta mi krofi nikoli niso uspeli. Reca stokrat hvala. lep dan, ZLATA

kažotk  

član od: 22.7.2005

sporočila: 62

16. feb 2009 15:42

Tukaj ko berem to temo si sama pri sebi pravim: ljudje smo si različni-enim je všeč to drugim drugo. Kaj ni to lepo? Saj tudi njihova ponudba je pestra, tako da vsak dobi nekaj zase. Je pa res, da je vsesplošno mnenje, da so trojanski krofi dobri. To sem preverila enih 5 krat v svojem življenju in moram pohvalit, da se je kvaliteta izboljšala v primerjavi pred 15 leti. Vem da ko bom na tisti poti, da se bom sigurno tam ustavila. kažotk

astor1  

član od: 15.1.2009

sporočila: 2

16. feb 2009 15:57

trojanski krofi res niso več takšni kod so bili pred leti,se mi je že zgodilo da smo jih morali doma dati ponovno v olje ,ker so bili v sredini še surovi. astor1

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

16. feb 2009 16:23

Jaz kupim na Trojanah krofe približno 5-6 krat na leto. Res je , je bilo obdobje ene pet let nazaj,ko sem tudi sam dobil slabe vendar pa so zadnjih letih izjemno dobri. Lepo so pećni, so rahli, nimajo okusa po prežganem olju, imajo veliko marmelade (sicer bi jo lahko imeli še več ampak kaj čmo) se dajo jesti še drugi dan. Suma sumarum- mnogo domačih umotvorov je neprimerljivo slabših tako da govoriti na pamet da so zanič in ne vem kaj še ni pošteno in korektno. Je pa res, da ostale sladice na Trojanah šepajo. Kremšnite izgledajo sicer super mamljive a so povsem zanič, pprekmurska gibanica je čisti obup, tortice povsem brez osnovnega okusa. Tega se na Trojanah ne splača kupovati, krofe pa , to pa. Gneča je tam še vedno pa se lahko pripelješ kadar koli in to kljub avtocesti, ki je naredila seveda svoje. LP hedonist

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. feb 2009 17:09

Bom kar prav dala Hedonistu,so se trojanski krofi izboljšali.Meni so najboljši še vroči ,pojedeni takoj ko stopim iz trgovine.Drugih slaščic ne kupujem,krofov pa vzamem vedno deset,še za druge družinske člane in so vsi zelo zadovoljni. lp goga

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

16. feb 2009 17:40

hedonist je napisal/a:
... Lepo so pećni, so rahli, nimajo okusa po prežganem olju, imajo veliko marmelade (sicer bi jo lahko imeli še več ampak kaj čmo) ... hedonist
Hedonist, ali veš, da obstajata le dve vrsti krofov? Eni so brez marmelade in drugi s premalo marmelade veverica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. feb 2009 6:44

Oh joj... sem spet jezna na Trojane... v nedeljo sem se ustavila gor, namesto krofov (ker so mi trojanski RES zanič) kupila kremšnite. Velike so res, drage pa tudi... ko smo jih doma preizkusili, smo bili pa sploh razočarani. Narejene so iz navadnega pudinga in to res nisem pričakovala. Ma že 100x sem rekla, da na Trojane ne grem več, pa sem zopet rinila z glavo skozi zid... le sladoled poleti je odličen, drugače pa so za moj okus pod nivojem.

Lep dan in veliko se smejte

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

17. feb 2009 8:25

No ta ugotovitev je točna, Veverica, mene pa muči tudi to, da zakaj vedno ugriznem v krof ravno tam kjer marmelade ni in se moram potem prebijati skozi celo polovico do nje ? Je pa v krofu definitivno najboljša marelična marmelada, noben drug okus z njo ni primerljiv. LP hedonist

KARLINCA  

član od: 26.3.2008

sporočila: 22

17. feb 2009 9:55

Glede trojanskih krofof imam tudi jaz isto mnjenje kot CILA. Niti topli niso nič vredni, kaj šele hladni. Takšni so kot, da ješ kruh star en dan. Zdaleč proč okus po krofu. Trojanski krofi so bili dobri pred 20. leti. Nikoli več jih ne bom kupila. lp KARLINCA

sjaj  

član od: 16.10.2007

sporočila: 47

17. feb 2009 11:22

Nazadnje sem jih jedla lani oktobra enkrat, ker je ravno naneslo, da smo se tam ustavili :). Takrat so bili odlični. Kolikor se spomnim, so bili taki tudi vsakič lani (recimo 3X), ko smo si jih privoščili. Pa predlani so bili tudi ok. Za bolj nazaj se pa ne spomnim. Bom preverila, ko se bomo med počitnicami peljali v Zreče in poročala, kakšni so. Morda sem bolj nezahtevna, ampak sama jih ne pečem, smo bolj flancatovi doma, in kot občasna popestritev so mi njami! sjaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti