"trojanski" krofi

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. feb 2008 18:41

Sem jih šla zanalašč delat, ker me je tvoja slikica premamila. In sem pojedla 3 .

Aja pa nobeden ni ostal. Je bila pa to druga runda krofov. Samo ne me prašat kaj se je zgodilo s prvo rundo.

jade

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

12. feb 2008 20:19

Jada čudoviti krofi. Tudi mene mika, da bi jih spet pekla. Sin obožuje krofe. Trojanskih krofov pa že veliko let nisem jedla. Me pot ni zanesla na štarjersko. Nam so dobri Pečjakovi. breskva

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. maj 2008 13:11

Ker mi je včeraj po srečanju padel cukersmo se nazaj gredoč ustavili na Trojanah in sem pojedla enega velikanskega krofa, vam povemodličnen.

Anamarija

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

11. maj 2008 13:52

Mi smo se pa od februarja do včeraj vakih 14 dni mimo vozili, pa si nismo niti 1x privoščili postanek, da bi po dolgem času probali kakšni so krofki. Imam gorenjca za "moža", .... Lp MM

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. maj 2008 14:23

anamarija1 je napisal/a:

Ker mi je včeraj po srečanju padel cukersmo se nazaj gredoč ustavili na Trojanah in sem pojedla enega velikanskega krofa, vam povemodličnen.

Anamarija

 

Hvalabogu zate anamarija... ampak res mi ni jasno, kaj je tako finega na teh fuj in fej mastnih in gromozanskih krofih... no ja, mogoče to, kaer jih imam pred preveč pred nosom

Lep dan in veliko se smejte

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

11. maj 2008 15:16

Jaz sem enega "trojanskega" pojedla nekaj dni nazaj in ni bil prav nič masten ... sem se prav čudila, ker se še izpred par let spomnim, da je bila to "kepa maščobe". Mogoče pa so le kaj spremenili. Marna

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

11. maj 2008 15:44

Tudi mi smo pred 14 dnevi jedli krofe na Trojanah in so bili odlični. Nič mastni, le zame malce preveliki, he he he. LP! fakin712

Teja80  

član od: 20.12.2008

sporočila: 18

16. feb 2009 11:26

Julya je napisal/a:

jade je napisal/a:

Hej a obstajajo 2 Trojane? Sprašujem zato, ker kadarkoli gremo mi na Trojane so krofi odlični, dobri, nič mastni, skratka super.

[zmesan]jade

 

Se podpišem pod tole. Nam so še vedno dobri, čeprav jih pečemo tudi doma po Recinem receptu. Tiste parkrat na leto, ko se peljemo čez Trojane, jih pa z veseljem popapcamo.

Julija
Nam so tudi božanski. Teja80

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

16. feb 2009 12:38

A res zdaj pečejo krofe na Trojanah zdaj drugače...nekaj s paro? Meni je bil zdaj tudi odličen krof - leta nazaj pa čisto premasten....zdaj pa ne več. lp nnatalija

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

16. feb 2009 14:03

V drugi polovici prejšnjega leta me je pot večkrat vodila mimo Trojan in dvakrat ali trikrat sem tam kupila par krofov in vedno so bili izvrstni.

Se pa spomnim (in mogoče sem to že kje zapisala), da so bili enkrat, ko jih je sine kupil, ko so se vračali z nekega šolskega izleta, naravnost katastrofalni - okus po nafti, ne samo po prežganem olju.

 

Bom pa ta teden sigurno naredila dve ali tri runde krofov po Recinem receptu - ti so pa itak čez vse.

(Seveda nočem nobenemu, ki ima objavljen svoj recept za krofe, delat krivico in verjamem, da so tudi njihovi izvrstni. Mene je preprosto pritegnilo to, da se začne recept z besedami: v kruhomat damo mlačno mleko - in ko sem potem ugotovila, da so res super, jih pač delam po tem receptu)

 

 

Lep dan vsem skupaj

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti