Crocsi

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

5. dec 2011 17:21

Moja izkušnja je taka: imam dva para originalnih in en par ponaredka.

Ponaredke uporabljam za na vrt, originalnih se mi zdi škoda za to.

Na boso nogo je, vsaj meni, velika razlika. V originalnih se mi noge ne potijo, v tistih ponarejenih pa zelo. Če imam obute nogavice, (bombažne) ni razlike.

So pa, presenetljivo, postale moje najljubše obuvalo, potem, ko sem se nad njimi kar nekaj let prav zgražala zaradi (ne)estetskega izgleda.

rosie

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

5. dec 2011 17:43

Moji (za domačo rabo) pa naj bi bili original, vendar so se precej raztegnili-za celo številko. Stari so pa sicer tudi že precej...

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

5. dec 2011 20:41

Meni so bili to tako ogabni natikači, ampak ko sem pred 5 leti delala v mercatorju in so me noge bolele za umret sem si omislila ene...fake seveda. Še danes jih imam in še danes jih nosim. Sicer so precej umazani 8so bele barve), tako da sem potem pred 3 leti kupila še ene belo-modre in so še čisto lepe.

 

Med tem, ko je pa ati ene strgal po 5mesecih nošenja...

 

Tako da meni so se fake varjanta čisto dobro obnesli

Roncolino

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. dec 2011 20:43

Za po bloku maširat so fake čisto dobri, za doma za okoli hiše in za skočit na njivo tudi.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti