Euro spin bljak fotka

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

2. dec 2011 14:41

Bannanna, nam je zelo všeč Hoferjev instant jabolčni čaj :)

EvaLuna

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. dec 2011 14:50

kukii je le en od starih članov, ki mu je bil vsaj dvakrat onemogočeno sodelovanje na forumu. Največje veselje mu naredite, če se mu pustite sprovocirati in se razburjate ob njegovih izjavah. Svetujem gumb 'Ignore'.

tulka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. dec 2011 15:15

bannanna je napisal/a:

ja, določene stvari so okej v teh diskontih. Včasi pa nas tudi cena "prevara". Recimo, jabolčni kis v hoferju ni kisel. Jaz si ga moram zliti skoraj pol na solato, da je dobra. Medtem ko, če kupiš kis Matejev ali mercator zdravo življenje, je tako kisel, da ga moraš redčiti. Res je malo dražji, samo na koncu prihraniš z dražjim. Ali pa čaji. Navajena sem, da naredim po liter čaja z dvema filtroma "običajnega" čaja. Kateregakoli. Ampak z nekaterimi hoferjevimi in lidlovimi pa to ne gre. Dam po tri filtre. Računica?



www.mojalbum.com/naredilaana

 

Liter čaja z dvema vrečkama? Jaz dam na liter vode vsaj štiri vrečke, računam 1 vrečko na 2,5 dl približno.

 

najraje pa imam insatnt jabolčni čaj iz Turčije, ali pa granatno jabolko...

mamamia

kozamurnik

sporočila: 2311

2. dec 2011 15:20

kukii je napisal/a:

Euro - spin je trgovina za reveže. Njih pa takšne malenkosti ne smejo motiti, odloča cena.

kukii
Točno tako, tulka. Očitno omenjenemu "gospodu" ni pomoči. Kolikor je meni znano proti duhovni revščini, vzvišenosti in še čem nikakor ne morejo najti cepiva. murnik

belchuee  

član od: 2.12.2011

sporočila: 2

2. dec 2011 15:26

huuumm...eurospin mogoči res ma nižje cene&stuff, samo kar se mene tiče je to bolj tko (aja, pa nismo ne bogati ne revni) : kupujem v hoferju, mercatorju, eurospinu, sparu, tušu in ostalih supermarketih, mamo pa s cimri pogruntano kje so določeni izdelki boljši  ----> sir za toast iz merkatorja je fuj, medtem ko je hoferjev izvrsten...samo moje mnenje, no...;)

ohfuj, dejansko je biu tak meso v reklami...gwah >.< No itak sem vegeterjanka, sam k pa kej takega slišm, mi je pa mes še blj fuj -.-''

belchuee

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

2. dec 2011 16:08

tulka je napisal/a:

kukii je le en od starih članov, ki mu je bil vsaj dvakrat onemogočeno sodelovanje na forumu. Največje veselje mu naredite, če se mu pustite sprovocirati in se razburjate ob njegovih izjavah. Svetujem gumb 'Ignore'.



tulka

Sem šla malo brat njegove prejšnje poste in se je izkazalo, da je kukii pravzaprav wran51.

Se nič ne čudim, da je bil blokiran.

rosie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. dec 2011 16:17

Pravim samo, hvala bogu, da obstajajo trgovine z nižjimi cenami. Za hrano, cunje in ostale zadeve. Kaj pa če bi bili na voljo samo Mercedezi!



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 02.dec 2011 16:18

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. dec 2011 16:34

mamamia, če bi spila po eno skodelico na dan, bi mogoče tudi jaz tako naredila. nam je pa osnovna pijača blagi čaj. Zdaj pa ali je domači, ali pa iz filtra. S kakšnim zeliščnim pa ni za pretiravati. 

Včasih naredim celo po liter blagega zelenega čaja iz enega filtra. Ali pa kombiniram en filter zelenega, en filter sadnega, da dobi še malo okusa 

www.mojalbum.com/naredilaana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. dec 2011 16:55

Ja, seveda, imaš prav. Jaz pretežno delam sadne čaje in imam rada močne, izrazite arome, ampak res ne vsak dan.

 

Ko si že pri napitkih - a si kdaj poskusila napitek s svežo meto? V dva litra vode daš 10, 15 vejic sveže mete in pustiš čez noč. Potem po okusu dodaš malo imoninega soka, medu, sladkorja. Jaz ne dodajam nič in mi je to odlično za odžejat se.

 

mamamia

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

2. dec 2011 21:15

Tudi jaz imam poleti vrč mrzle vode z namočeno meto vedno v hladilniku. Meni je to najboljša poletna pijača. Kar se pa tiče vročih čajev: metin čaj iz Tunizije, ali pa še boljše-v Tuniziji.

mejačka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti