Euro spin bljak fotka

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

1. dec 2011 22:48

rosie je napisal/a:

kukii je napisal/a:

Sram bi moralo biti tiste, ki so slovenijo pripeljali v položaj, da moramo kupovati v trgovinah kot je Euru Spin.Kdor ne verjame pa naj si vzame čas pa ponudbo E.S primerja s tisto v merkatorju.Ja pa cene tudi.



kukii

Pametni nesejo svoj denar tja, kjer zanj dobijo največ. 

Neumni pa tja, kjer mislijo, da za svoj denar dobijo zraven še ugled.



rosie

nike

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. dec 2011 7:43

Jaz sem prejšnji teden bila v Eurospinu, kupila sem samo makarone za pse. Zdaj pa ne vem, a sem fensi, ker za nas nisem kupila tam nič, ali je naš pes revež ...

Atina

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. dec 2011 7:49

Jaz uporabljam vse trgovine. Nekaj stvari je v Eurospinu odličnih, recimo Arborio riž, enakovreden rižu ki je 2-3x dražji v trgovinah kamor ne zahajajo reveži.

Commis débarrasseur

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

2. dec 2011 8:58

Sedaj nam določeni osebki trobentajo, da bomo itak vsi reveži, potemtakem je res vseeno v katero trgovino bomo še šli (seveda, če bomo res reveži, nam ne bo treba, ker če ni ojerčkov.......) 

 

Gledam pa, da smo čimbolj neodvisni pri hrani. Kar se le da pridelamo doma, nekaj kupim pri sosedih, pravzaprav, v špeceriji kupim samo sladkor, sol, kavo in včasih kakšne banane.

janko1

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

2. dec 2011 9:06

Jaz grem v spin še posebno po take stvari, kot so mascarpone in podobne stvari, ki so enkrat cenejše kot na primer mercator spar,...

Kupujem pa tam, kjer mi je ugodneje za iste izdelke. pa naj bo spar , mercator, tuš, hofer lidl ali pa spin

 

Majda

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

2. dec 2011 9:17

Atina, pazi, da te kdo ne prijavi Društvu proti mučenju čivali daj mu vsaj kako

Saj veš da se hecam, kajne?

mejačka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

2. dec 2011 9:52

V Eurospinu kupim mocarelo, suhe jurčke, juhe iz vrečke, vloženo (koruza, leča, čičerika itd.), sem zadovoljna, mesa mislim, da še nisem, bom pa probala enkrat za hec zakaj pa ne. Sicer pa tudi mene kake odvratne slike odvrnejo od nakupa. Mislim si zakaj se ne potrudijo malo, ker imajo kvalitetno hrano...

Začetnica

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

2. dec 2011 10:28

Mene pa ta izjava ni začudila.Take sem slišala že xxx,ko so odpirali te trgovine.Tudi za hofer in lidl sem slišala enako izjavo.Sem si mislila svoje,ker v "živo" je pač brez veze karkoli komentirat,ker mi ni bilo v interesu spreminjat mnenja teh ljudi.Grem in kupim tam,kjer se meni zdi smiselno,ne glede,na to,kaj kdo reče.

ultranova

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. dec 2011 11:53

ja, določene stvari so okej v teh diskontih. Včasi pa nas tudi cena "prevara". Recimo, jabolčni kis v hoferju ni kisel. Jaz si ga moram zliti skoraj pol na solato, da je dobra. Medtem ko, če kupiš kis Matejev ali mercator zdravo življenje, je tako kisel, da ga moraš redčiti. Res je malo dražji, samo na koncu prihraniš z dražjim. Ali pa čaji. Navajena sem, da naredim po liter čaja z dvema filtroma "običajnega" čaja. Kateregakoli. Ampak z nekaterimi hoferjevimi in lidlovimi pa to ne gre. Dam po tri filtre. Računica?

www.mojalbum.com/naredilaana

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

2. dec 2011 12:32

Fej, Kuki.

Meni se zdi pa popolnoma OK, da imajo tudi "reveži" možno izbrati kakšno alternativo dražjim trgovinam. Kam bi pa prišli, če mi denar nosili samo v drage prehrambene trgovine? Nisem revna, pa vendarle nakupujem na različnih koncih, tudi v ES grem po nekatere artikle, ki sem jih vajena in so v redu kvalitete.

Žal mi je, da tako razmišljaš, Kuki.

beatrice

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti