Euro spin bljak fotka

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

30. nov 2011 20:48

janko1 je napisal/a:

Kukii, srami se! Bravo Rimljanka, tako se govori.



janko1

 

fakin712

neznan uporabnik

30. nov 2011 20:54

Sram bi moralo biti tiste, ki so slovenijo pripeljali v položaj, da moramo kupovati v trgovinah kot je Euru Spin.Kdor ne verjame pa naj si vzame čas pa ponudbo E.S primerja s tisto v merkatorju.Ja pa cene tudi.

kukii

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. nov 2011 21:06

V eurospinu ne kupujem pogosto, preprosto zato, ker ga ni v našem kraju. Sem pa ob priliki tam kupila silikonske modele za pecivo. Cena trikrat nižja  kot v "trgovinah, ki niso za reveže", kvaliteta pa enaka. Evo, sem primerjala, kukii, pa se je primerjava izšla v korist evrospina.

lp

P.s. Sam, prosim, ne mi zdaj o nekih težkih kovinah, ki so v tem silikonu, pa se jih ne vidi, v tistem iz "bogatih" trgovin jih pa ni, pa o strupenih lepilih, pa o zdravju škodljivih polnilcih, pa o kdo ve še vsem. Ja, ja, blablabla.

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. nov 2011 21:11

Kukki, ne sprenevedaj se, najprej žališ, zdaj zvračaš krivdo na neke neimenovane krivce,......kar se mene tiče, kupujem tam, kjer dobim ustrezno kvalitetne izdelke po bolj sprejemljivi ceni. Mene embalaža ne prepriča, me bolj zanima vsebina. Ti pa, kakor ti drago.

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

30. nov 2011 21:13

Mene je moj oče naučil, da sem gospodar svojega denarja, dokler ga imam jaz v roki. Ko ga dam enkrat iz rok, z njim gospodari nekdo drug. Ali pa mu hlapčuje..stvar odločitve.

(mimogrede, obstaja neka stara misel, ki pravi, da je denar dober sluga in zelo slab gospodar...)

Potem me je oče naučil tudi tega, da je treba denar trošiti inteligentno....

 

V Eurospinu in ostalih "drugorazrednih" trgovinah so inteligentni kupci, ki obvladajo matematiko, samozavest, psihologijo........

Najrajši kakemu Jaremu gospodu ali gospe Jari prinesem kakšno stvar iz Eurospina itd., ker je njim pod častjo kupovati tam. Zakaj? Ker jim je nerodno hoditi tja? Najbrž res...pa bi jim moralo v bistvu biti nerodno priznati, da je večina njihove večvrednosti na puf! Na puf so avtomobili, na puf so bajte, na puf so plašči, na puf je marsikaj...zato se nima smisla duvati s "kaj vse imam", če to v bistvu ni moje...

 

Tale tvoja izjava, Kukii (in pred časom neka druga nekoga drugega o drugorazredni trgovini) mi pokaže, kakšni danebomreklaidioti živijo okoli mene.

 

Zveza potrošnikov Slovenije sem in tja spedena kakšno raziskavo o relaciji cena-kvaliteta. In ni rečeno, da je dražje boljše, dostikrat je bilo ravno obratno. Dražje je boljše za tiste, ki se razen preko denarja, kateremu so sluge, v življenju ne znajo realizirati.

 



Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 30.nov 2011 21:17

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

30. nov 2011 22:01

Kukii, sem brez besed, pa saj so ti že drugi napisali kar bi ti sicer jaz.

No, jaz pa nebi nkoli kupila nobenega od Lidlovih TOČNO 1150 gramov težkih piščancev..

Pa še to bom povedala. Tuš na TV-ju vrti reklamo, češ da podpira naše pridelovalce hrane. Prejšnji teden sem želela kupit kos govejega in kos svinskega mesa, da bi mi ga pred očmi zmleli, ker se mi je že zmleto mešano meso zdelo precej mastno. In glej ga zlomka: vse svinjsko meso je bilo Avstrijsko. Namesto čuft, sem potem skuhala gobovo rižoto iz Slovenskih jurčkov in Euro Spinovega riža. Bila je odlična, pa še kak ojroček sem prišparala.

mejačka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. nov 2011 23:23

kukii je napisal/a:

Sram bi moralo biti tiste, ki so slovenijo pripeljali v položaj, da moramo kupovati v trgovinah kot je Euru Spin.Kdor ne verjame pa naj si vzame čas pa ponudbo E.S primerja s tisto v merkatorju.Ja pa cene tudi.



kukii

 

Ti ljubo bog, no, kukii ...

 

Kaj pa tisti, ki grejo raje v Leclerc kot v Mercator, veljajo za še bolj otmene ali kaj? V katero kategoriji pa sodi Tuš?

 

O tvojem prvem postu da je ES trgovina za reveže pa ni vredno izgubljat besed, res no.

Pa kaj ti je tega treba? Še en Slovencelj v tistem najbolj slabem pomenu besede ali kaj?

 

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. nov 2011 23:36

mamamia je napisal/a:

kukii je napisal/a:

Sram bi moralo biti tiste, ki so slovenijo pripeljali v položaj, da moramo kupovati v trgovinah kot je Euru Spin.Kdor ne verjame pa naj si vzame čas pa ponudbo E.S primerja s tisto v merkatorju.Ja pa cene tudi.



kukii

 Kaj pa tisti, ki grejo raje v Leclerc kot v Mercator, veljajo za še bolj otmene ali kaj? V katero kategoriji pa sodi Tuš?

 
mamamia

Za kukiija: Duhovna revščina je na žalost neizmerljiva (tudi z debelino denarnice). Upam, da kako vzvišeno gospodo kdaj ne bo doletelo zasoljeno drago kosilo v "fensi" lokalu, kjer ji bodo postregli s ... perutničkami iz Evrospina.
Ja, na lastne oči sem videla tam kupovati (sicer sire) enega od okoliških gostincev.

 

Jaz pa nakupujem v Tušu, je pač edina trgovina v naši vasi. Mamamia - evo ti odgovor, kakšne sorte ljudje nakupujemo tam

Mojca

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

1. dec 2011 0:50

Meni se smilijo predvsem pridni slovenski ljudje, ki vlagajo trud v domače pridelovanje, čeprav se danes že skorajda ne splača, pa jih vsaj s tem, da kupujem od njih, podpiram. Vsaj okoliške...

Res pa je, da me kdaj pa kdaj zanese v Lidl in Hofer, saj se mi zdi, da se tam najde kar nekaj kvalitetnih, čeprav cenejših izdelkov, ki jih pri teh vodilnih trgovinah ni na spregled.

Mi doma imamo veliko opravka z mesom, tako da vem, da ljudjem zelo pomemben tudi izgled, ne samo kvaliteta. Kdo pa bi rad kupil meso s podplutbami, če ima na voljo čisto meso, kjer ni potrebe polovice stran metat.

yulchi

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

1. dec 2011 8:26

kukii je napisal/a:

Sram bi moralo biti tiste, ki so slovenijo pripeljali v položaj, da moramo kupovati v trgovinah kot je Euru Spin.Kdor ne verjame pa naj si vzame čas pa ponudbo E.S primerja s tisto v merkatorju.Ja pa cene tudi.



kukii

Pametni nesejo svoj denar tja, kjer zanj dobijo največ. 

Neumni pa tja, kjer mislijo, da za svoj denar dobijo zraven še ugled.

rosie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti