Največja evropska barbie & lego razstava-razočaranje

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

tema odprta - 26. nov 2011 16:30 | ogledi: 7.386 | odgovori: 3

danes smo šli na razstavo Lego in Barbie. 2 fanta, komaj sta čakala, da se prebijemo, čez ¨kopico ¨ Barbik. Potem je sledilo razočaranje.

Barbik je res veliko. Legokock pa imamo več doma..

 

Sramota, za celo družino karta 26,00 eur, 2 fanta, večeje razočaranje še nisem videla, potem na koncu (ker oba že bereta) sta rekla kako se lahko tako lažejo, ko vse povsod piše ¨ Največja evropska BARBIE & LEGO razstava¨, Barbik že za Lego pa naj jih bo sram !!!

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

26. nov 2011 21:10

stella, se strinjam. jaz sem šla sicer samo s hčerko, ker je sinko še premajhen, in je bila kar navdušena nad barbikami. ko jo je pa oči vprašal, kakšne so ble pa lego kocke, je rekla, da jih sploh ni bilo :D

res jih skoraj ni bilo, sramota. jaz sem sicer vstopnice kupila preko interneta 50% ceneje in sem dala za obe 9 eur. če bi dala za obe 18... bi se pa tudi jaz počutila opeharjeno. res ni bilo nič kaj posebnega vse skupaj.

ok, saj barbik je bilo kar nekaj, ampak oglaševanje v smislu največje evropske razstave... itd.... je pa res nategovanje.



nike

Sporočilo je spremenil(a) nike dne 26.nov 2011 21:11

TOMIKA  

član od: 15.5.2010

sporočila: 1

26. nov 2011 22:01

Se strinjam - sramota. Dva starša in trije otroci (fantje) smo morali vzeti družinsko karto + eno otroško- vse skupaj 32,5 EUR . Barbik je precej, LEGO koc pa skoraj NIČ.  Boljše bi bilo denar nameniti za nakup ene škatle legic, kot pa za to razstavo.

 

SRAMOTA IN NATEGOVANJE.

 

TOMIKA

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

26. nov 2011 22:11

me je včeraj moj prepričeval naj greva na to razstavo, pa sem malo forume prečekirala- še dobro, ker povsod pišejo o razočaranju nad razstavljenimi legicami. Tko bova tistih 25 evrov raje namenila za nakup lego kock.

Se mi pa zdi totalno sramotno, da za to razočaranje računajo 9e po osebi vstopnine!!!

lučica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti