Glasba na zabavi

sleep  

član od: 5.11.2011

sporočila: 1

tema odprta - 24. nov 2011 20:34 | ogledi: 9.042 | odgovori: 4

V MESECU DECEMRU PRAZNUJEMO ROJ.DAN 40 LET.ZA POPESTRITEV BI RADI IMELI MALO GLASBE.AMPAK GLASBO KOT JE KAKŠEN DUO ALI KAJ PODOBNEGA,NEDKJE ZA PET UR IGRANJA.ALI STE IMELI KAKŠNO DOBRO IZKUŠNJO ,DA SO VAM NAREDILI DOBER ŽUR IN DA JE CENOVNO UGODNO.MALO SEM SPRAŠEVALA IN CENE IMAJO ZELO NAVITE.PROSIM ZA KAKŠEN INF. IN KONTAKT.

 

LAHKO NOČ!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. nov 2011 21:11

Tole bo pa malce težko. Kaj je to dobra izkušnja?  Kaj naj igrajo? Naj le igrajo ali naj tudi malce zabave ali  kakšnega drugega programa pripravijo. In kaj je to dobra cena in kaj navita?

Mi smo na eni zabavi nedavno imeli trojico iz Pomurja, violina, kontrabas in harmonika, študentje glasbe ... Neverejtno, kako odlični so bili, in kako "zadenejo" utrip in znajo zabavo peljati naprej. Ampak kdo pravi, da bi to vam bilo všeč?

Pa samo pet ur igranja na zabavi? Če mi začnemo ob šestih popoldan, pred četrto ali peto zjutraj ne končamo.

 

Lahko ti pa dam kontakt za te dečke, po zasebni pošti, če te zanima. Imajo tudi svojo internetno stran.

 

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

24. nov 2011 21:36

sleep, ne vem, kaj so zate navite cene. Poišči na internetu Duo Storžek. Mi smo jih imeli na fešti lani in fanta sta vse moje drage, ki sicer ne plešejo, spravila na noge. Cena se je meni zdela več kot primerna.

Vanja

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

25. nov 2011 22:57

Na Gorenjskem imaš dva mlada fanta duo MinM, ki igrata ne samo zabavno glasbo s klaviaturami ampak tudi narodno-zabavno glasbo v živo s harmoniko in violino. Sta tudi odlična imitatorja raznih likov in zato naredita dobro zabavo. Pokličeš ju lahko na tel. 040 234 911. Lahko mi pošlješ zasebno sporočilo, ti dam več podatkov, ker jih osebno poznam. Lahko pa ti povem , kje se ju da tudi videti v živo na kakšnem nastopu.

 

Edino to me skrbi, da bo težka, če nimata že vse zasedeno. Cena je pa itak relativen pojem, poklič pa vprašaj.

 

LENČA http://lencaa.moj-album.com/album/15731661/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti