Kaj skuhati povabljenim?

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

11. dec 2011 15:28

No, izkazalo seje,da si upoštevala nasvete izkušenejših in uspelo ti je . Črtala si juhe, potice, peko kruha, tenstan krompir, riž in še kaj. Meso so ti prinesli že pečeno, pripravila si tri solate, spekla pecivo. Pametna punca, le tako naprej.

mejačka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. dec 2011 18:21

Pridna!

 

naor

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

11. dec 2011 18:45

Bravo Šuštarjeva, sem od začetka navijal zate. Upma, da ima po tem tvojem raportu kakšna oseba v tem kulinaričnem občestvu vsaj malo dolg nos. Močno upam.

hedonist

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

11. dec 2011 18:50

, kar tako naprej...

peter

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

11. dec 2011 19:24

hedonist je napisal/a:

Bravo Šuštarjeva, sem od začetka navijal zate. Upma, da ima po tem tvojem raportu kakšna oseba v tem kulinaričnem občestvu vsaj malo dolg nos. Močno upam.



hedonist

No, jaz pa upam, da ne, in da smo vsi veseli, da je Šuštarjevi uspelo, pa čeprav s(m)o eni dvomili. Motiti se je človeško, uživati na način, kot ti uživaš, pa - eh, škoda besed!

lp

cervus

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

11. dec 2011 19:42

Bravo v to da ti bo uspelo nisem dvomila. Tudi sama se v zelo "rosnih letih" začela s pripravo raznih fešt oz.  pogostitev na takšenm ne preveč zahtevnem nivoju. Vsako leto si boš upala več in vedno ti bo uspelo.

 

Uživaj tudi pri pospravljanju in analiziranju zabave.

 

lp

sonce51

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

11. dec 2011 20:32

Bravo,močno sem dvomila,pa ti je ratalo. Lekcija zame,....ne dvomi

 

ultranova

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. dec 2011 21:24

Šuštarjeva je napisal/a:

Evo punce, prišel je trenutek resnice.

 

Ljudje so bili prezadovoljni, pravtako tudi jaz. Hrane je bilo celo preveč, kljub temu se je pojedlo veliko.

 

Mize sem zelo lepo okrasila, tako da so vaščani ob vstopu v hišo kar obstali in se niso mogli nagledati. Prostora je bilo dovolj, se nismo čisto nič tiščali, celo en manjši del za ples je ostal, ker smo se ob zvokih harmonike vrteli pozno v noč.

 

Bilo je kot sem rekla, pečen odojek in piščanec, zraven ajvar in narezana čebula, 3 solate: krompirjeva, ajdova kaša z zelenjavo, zeljnata s fižolom. Cel kup peciva ( rdeča kapica, madžarica, zagrebške rezine, makov biskvit, linške očke, kokosove kocke, id. ), sadje, bel in ržen kruh. Sok, voda, vino. Fešta je trajala v jutranje ure in vsi so odšli siti in zadovoljni domov.

 

Mesa se niti ni zelo veliko pojedlo, največ se je pojedlo solat in peciva, pravtako tudi kar nekaj sadja.

 

Evo, zdej pa novim izzivom naproti

 



Šuštarjeva



Sporočilo je spremenil(a) Šuštarjeva dne 11.dec 2011 15:02

 

 

Kaj č'mo, naša, uspešna, kulinarična kri ...

Super, da je uspelo.

mamamia

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

12. dec 2011 5:53

Šuštarjeva,  pa  tud. Led si prebila, veš kaj zmoreš! Le tako naprej!

Balenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti