Boljšji sejem v ljubljani

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

tema odprta - 22. nov 2011 21:43 | ogledi: 10.133 | odgovori: 14

Pozdravljeni!

Ker se na tem forumu družimo ljudje različnih poklicev in interesov, sem prepričana, da je med njimi kdo, ki zna povedati kaj več o zadevi, ki me zanima. Gre za boljšji sejem v Ljubljani. To, da poteka na dveh lokacijah že vem - en ob Ljubljanici, drugi pa nekje na obrobju (morda tam,kjer je ob nedeljah avtosejem?). Ve kdo kaj več o tem? Je morda tam boljšji sejem ob sobotah? Ga je kdo že obiskal? Kakšna je ponudba? Zanimajo me namreč starine. Hvala vsem, ki si boste vzeli trenutek...

bosa

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

22. nov 2011 22:34

Se mi zdi, da je za starine bolj ob Ljubljanici, nisem še bila, vem pa da je zraven avtosejma bolšji sejem vsega mogočega, kako je s starinami ne vem. Pa tudi že kar nekaj let nisem hodila na avtosejem, tako da je mogoče že kaj drugače...

*Alisha*

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

22. nov 2011 22:43

V teh letih ko te ni bilo na avtosejmu, se ni veliko spremenilo.

Tam res prodajajo vse kar se im zazdi da bi se dalo prodat :) hehe

definitivno je boljši ob ljubljanici :)

Pitončica

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. nov 2011 7:16

Nedeljski ob Ljubljanici je seveda tisti pravi za starine,čeravno se mi zdi,da je včasih izgubil čar.

Kakšna starina je tudi na Rudniku,čeprav tam nisem bila že zeloooo dolgo ;).

 

Kar nekaj starin pa pride na Andrejevem sejmu v Gorici in pa na sejmu v Piranu.Tale v Piranu mislim da je bolj v toplejših mesecih,v Gorici pa traja kakšen teden dni,tam nekje okrog Sv.Andreja.

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

23. nov 2011 7:32

Hvala vsem za odgovore. Tistega ob Ljubljanici poznam, vendar tam težko prideš zraven kot prodajalec, ker je že vse vnaprej zasedeno. Tudi na tistem v Piranu, Izoli in Gorici sem že bila. Zanima me samo kako je s tem v Ljubljani. Hvala še enkrat. Lep dan želim!

 

bosa

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

23. nov 2011 8:13

Ežojjjjjjjjjjjjj...boljšega odgovora si ne bi mogla želet, sploh :))) Hvala res. Vidim, da je nekaj podobnega kot v MB (na parkirišču bivšega TAM-a). Med vso to kramo najdeš včasih kaj presenetljivega....

Hvala ežoj!

bosa

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

23. nov 2011 8:14

Aja...nisem pa zvedla še, a se to dogaja ob sobotah, ali nedeljah hkrati z avtosejmom??

 

bosa

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

23. nov 2011 8:15

Sodeč po datumu na ežojevih slikah 9.11.2010 bi rekla, da je to ob sobotah :)

 

bosa

Mygrace

sporočila: 6506

23. nov 2011 8:24

Ob nedeljah je..in če boš šla prodajat, pojdi pred 7h tja.

 

Mygrace

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

23. nov 2011 8:31

ob Ljubljanici je  je sejem ob nedeljah,mislim pa,da je tudi tisti z avtomoboli in ostalo robo ob nedeljah.Če pa hočeš prodajat,moraš poiskati skrbnika stojnic,počakat,da se vsi,ki so redni prodajalci porazdelijo,potem tisto,kar ostane,razdelijo med "padalce".Kolikor vem,se vedno najde kakšna prazna miza.Na avtosejem pridejo že okrog pete ure,(ali že dan prej)da dobijo prostor,tu v centru  je dovolj,če prideš okrog 7.30h.

lp

ultranova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti