Novoletna darila

Mygrace

sporočila: 6506

1. dec 2011 17:04

Ampak menda ja je ne misliš podarjati?

Ali pač?

 

Se spomnim, ko si spraševala na Kulinariki, na kakšen način lahko natisneš knjigo...moram reči, da si hitro zapopadla, tako kot s fotografijo..si talent, res.

Tudi marketing ti dobro gre, vse pohvale.

 

Knjiga mi je zelo všeč, oblikovno in vsebinsko. Le škoda, da nimamo več majhnih zaspančkov

Mygrace

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

1. dec 2011 17:22

Ah, saj pri naši hiši tudi nimamo več malih zaspančkov - imamo velike ;-)

 

Nekaj knjig sem oz. bom podarila ljudem, ki so mi v teh časih nesebično pomagali z nasveti, idejami, informacijami in najmanj kar je, je, da jim podarim knjigo.

 

LP,

http://zaspancki.si/

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

1. dec 2011 20:26

Kje jo lahko kupiš?

Lisa

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

15. dec 2011 11:00

Pozdravljeni,

Odločila sem se da bom podarjala mešanice za kave in vročo čokolado. Gledala sem recept od Sweetie (in naredila bi po tem receptu), vendar bi rada te mešanice zložila v kozarček po plasteh in ne, da je vse skupaj zmešano, tu pa se nekako zatakne, saj nikjer ne piše za kako velike kozarce so te mešanice (saj če je vse skupaj zmešano res ni važno).

Ali ima katera izkušnje z količinami (delala bi v pol litrske kozarčke)?

 

Hvala

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. nov 2013 20:15

Sem se kar zgrozila ob misli, da je skoraj že konec leta. In počasi sem začela delati voščilnice in ob njih razmišljati, kdo jo bo dobil in kaj mu bom napisala? V vsako napišem nekaj osebnega, nikoli ne pišem tujih modrosti.

Drugače se pa z darili ne obremenjujem, ker pri nas krožijo bolj simbolična darilca, zelo se potrudimo, da darila lepo zavijemo, jih označimo s številkami in naredimo srečelov. To zagotovo pričara lepo praznično vzdušje in pa toplo stanovanje, vonj po potici, mnogo smeha, objemov in močnih stiskov rok...

Največ darilc naredim sama, kaj malega tudi kupim, danes, ko sem šla po med, sem še tole odkrila in je šlo z menoj

 

 

babka1951

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

19. nov 2013 6:25

Letos bom podarila pripravek za vročo čokolado s kakšno lepo mislijo, recept iz kulinarike :) Se mi zdi luštna ideja...edino za doze moram pogledat, ne vem kje bi dobila jih pa da niso ravno celo premoženje :)

zoyaa*

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

19. nov 2013 7:23

Doze lahko velikokrat za mali denar dobiš v Kiku ali pa kakšni kitajski trgovini

kriznana

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

19. nov 2013 8:26

Ali pa Tedi ima poceni take stvari.

testeninca

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. nov 2013 11:15

meni so vsec stekleni, ker jih lahko pomijes - imajo jih v skoraj vsaki vecji trgovini

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti