Bradavice na koži

1bučka  

član od: 31.10.2010

sporočila: 2

2. nov 2011 18:14

Jaz sem bradavice na podplatu uspešno odstranila z Acetocaustin-om. Dobi se brez recepta v Avstriji.

Pred tem sem hodila na zmrzovanje, pa ni pomagalo.

1bučka

kari  

član od: 3.4.2010

sporočila: 13

3. nov 2011 0:08

 

     Hvala vsem za odgovore . Prisrčen pozdrav Kari

 

 

 

kari

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. nov 2011 9:16

Iz sveže stisnjenega soka česna in enake količine oljčnega olja pa naredimo mazilo zoper ekceme, bradavice, lišaje in izpadanje las. Neprijeten vonj česna prekrijejo: peteršilj in cvetovi poprove mete, oljčno olje, ovčji ali kozji sir in vse marinade. Pri tem pa česen prav nič ne izgubi.

 

Povzeto iz revije:Naša lekarna!

 

lp!

Živi s srcem, ne z glavo.

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

3. nov 2011 11:17

Sama imam že nekaj časa virusne bradavice. Nekaj sem si jih odstranila sama z alkoholnim kisom. Košček v velikosti bradavice sem dobro namočila v kis, položila na bradavico, zalepila in pustila čez noč. To sem delala ene 3 noči. Je tudi bolelo, ampak enih 5 sem tako uspešno odstranila. To so bile bradavice na roki. Na vratu jih zagotovo ne bi odstranjevala sama ampak bi šla k zdravniku.

Taia

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

3. nov 2011 22:01

Naj še jaz dodam zelo star recept za odpravljanje bradavice.Ob polni luni je potrebno iti na dvorišče, zadenjski pobrati enoletno šibo (ki si si jo pripravila že čez dan), si jo daš na bradavico, se obrneš proti luni in govoriš "luna gor, bradavica dol" to ponoviš 3x. Do prazne lune bo bradavica gotovo izginila

Recept je preizkušen, probaj in poročaj. Treba je pomagati Fakinu, da reši zdravstveno blagajno.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. nov 2011 6:48

Huckleberry Finn in Tom Sawyer pa sta bradavice odpravljana z mrtvo mačko ob polnoči na britofu. Da ne govorimo o tem, kakšne so bile posledice..... čeprav je bil tudi zdravnik vpleten

lp

cervus

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

6. nov 2011 9:01

Lansko leto sem si z zdravniško pomočjo odstranila bradavice, ki so me motile. Po odstranitvi jih je zrazlo še nekaj novih.

Pred kratkim mi je prijatelj pripovedoval zgodbo o človeku, ki je na daljavo odstranil bradavice (neki osebi). Samo poslušala sem ga.

Pred tednom dni sem ugotovila, da moje bradavice izginjajo. Pod prsti jih komaj občutim.

 

Migla

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti