Čiščenje ušes - kmetija

Maja92  

član od: 16.8.2014

sporočila: 4

8. sep 2014 6:47

Komentiram glede natreska - jaz ga ne kupujem in ga nikoli nisem rabila kupovati, meni že leta in leta raste na vrtu, zalivan samo z deževnico =) ni boljšega. *cila* nisem prepričana katere vrste je, vendar meni skoraj vedno pomaga za vnetje ušes, zato se niti ne ukvarjam s tem... 

In ja seveda, če ne pomaga, je potem samo zdravnik še dobra opcija, vendar sem prepričana, da bi večini pomagal samo natresk =) ne vem pa zakaj bi najprej kapljala na žličko, odtrgaš listič in kapljice preprost stisneš direktno v uho :) noo vsaj na tak način ga uporabljam jaz.

LP vsem =) .

Maja92

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

8. sep 2014 7:46

Meni netresk (po domače treskuc) raste v teglcu na balkonu. Uporabljamo ga tako, kot Maja92.

Lp od R.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. sep 2014 7:55

Maja92 pa si se vprasala zakaj imas ponavljajoca vnetja uses? Meni se to ne zdi normalno, sploh zato ker vnetja nimam ze kaksnih 20 let. tezko recem, da ce bi sla k zdravniku, da bi vnetja prenehala, samo pisat o tem skoraj kot o normalnem stanju pa lahko da misliti. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti