Kruhove posode za gobovo juho

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

25. okt 2011 17:29

Mygrace, za doma veliko raje naredim kremne juhe, ki jih dam v ognjevaren lonček in pokrijem z listnatim testom ali pa kar s krhkim testom, s kvašenim pa res še nisem probala. Potem vse to spečem in voila, imam sveže pečen "kruh" poleg juhe, ki ga je tako malo, da ga lahko vsakdo poje. :)

Vanja

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

27. okt 2011 12:50

Hojla!

Malo pozno se javljam ampak zadeva je uspela z izdelavo kruhovih posodic za juhu- super!!!!

Modelčke pa sem kupila v hoferju.Tako kot vedno vi "FORMČKI" me še niste pustili na cedilu ko sem potrebovala pomoč.ZAKON STE.

L.P.

 

mijamarija

urska79  

član od: 24.5.2009

sporočila: 105

27. okt 2011 19:27

Mijamarija kakšne modelčke pa imaš iz hoferja?

Ali lahko izdaš recept po katerem si delala posodice.Hvala.

urska79

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

29. okt 2011 15:34

Hojla!

Urska79 ne vem če so ti modelčki ki sem jih kupila v hoferju namenjeni ravno peki za kruhove posodice ampak meni so všeč, kupila sem jih teden nazaj.So teflonski dno se odstrani stanejo pa 3,90.Recepta za posodice nimam pripravim malo več testa ko mesim kruh in to je to.Ker je mož diabetik in kruh pečem vedno sama so kr. posodice velikokrat na meniju.Če sem ti bilo kako pomagala sem vesela.

L.P.

mijamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti