Orhan pamuk: ime mi je rdeča

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

tema odprta - 18. okt 2011 11:57 | ogledi: 7.422 | odgovori: 6

Prodam knjigo Ime mi je rdeča (Orhan Pamuk) - trda vezava, za 10 EUR.



trac

 

Temo je spremenil(a) trac dne 18. okt 2011 12:02

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

18. okt 2011 15:29

Pa zakaj jo prodajaš. Ti je bila všeč? Podari jo. Imaš na face booku cel sistem, jaz ti pa predlagam, da jo pustiš v najbližnji ambulanti. Pa še listek napši in povej, da je ta tvoja knjiga podarjena in da upaš da jo bo vsak bralec podaril naprej.

nola

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

18. okt 2011 15:51

Bravo, nola! To je pa res čudovita ideja. Jo bom zagotovo uresničila.

daga

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

20. okt 2011 9:17

Marsikatero sem podarila.

Ravno ta teden sem odnesla tri ogromne vreče knjig v Svet knjige, kjer imajo akcijo 'Podari knjigo' in jih bodo razdelili po domovih za starejše in upam, da jih bodo tako kratkočasile kot so mene. Te pač nisem. Kar v ambulanti pa jih ne nameravam pustiti, ker ne želim, da bo obležale v kakšnem kotu. Če bi imeli v bolnišnicah kakšne čitalnice ali knjižne police, bi bila druga zgodba.

trac

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. okt 2011 12:44

V večini bolnišnic imajo tako knjižnice kot tudi knjižne police, konkretno vem za knjižnico v novi stavbi Onkološkega instituta, za oddajo ali pa izposojo knjig se obrni na prostovoljke, ki sedijo v garderobi. Manjše knjižne police so tudi na oddelkih.

Sijajno knjižnico premore tudi bolnišnica na Golniku, poleg centralne imajo knjižne zbirke tudi po oddelkih.

V izolski bolnici pa mislim, da je še ni, vsaj enostavno dostopne ne - a jo zaštartava s tvojo sijajno Ime ji je rdeča?

Če boš na knjigi pustila nedvoumno sporočilo, da knjigo podarjaš, prav gotovo ne bo obležala v kotu.

Imaš pa na Facebooku tudi akcijo Knjigobežnice, mogoče ti ta bo bolj všeč, saj tu dobiš tudi povratno sporočilo o usodi svoje knjige. Meni ravno to ne dopade, pa zato (predvsem transportno) literaturo z jasno oznako, da je namenjena naključnemu bralcu z veseljem in upanjem, da bo potovala še naprej, redno puščam kjerkoli. 

nola

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

20. okt 2011 15:52

Zanjo sem že zmenjena.

Ste mi pa navedli dovolj uporabnih informacij, ki jih bom lahko izkoristila ob naslednji priliki.

Hvala.

trac

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. okt 2011 22:13

Jaz bom oddala svpjo v slovenščini. Ker sem knjigo brala v Hrvaščini, je to tako velika razlika, da ne pomnim, kdaj sem eno knjigo v slovenščini s tako muko brala, v drugem jeziku paz navdušenjem ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti