Torta v obliki "balončkov"

anndreja  

član od: 16.8.2006

sporočila: 52

20. okt 2011 10:58

rebecca!!

anndreja

Mygrace

sporočila: 6506

20. okt 2011 11:02

Mah ja, sej v bistvu je vse sprejemljivo. Odvisno s kom se družiš.

Če bi pa kdo rad umetniško torto oblikoval, se javim za model. Pa da vidmo

 

                                                 *ponekod že sneži*

Mygrace

enanova  

član od: 1.12.2009

sporočila: 88

20. okt 2011 11:07

tudi jaz nimam problemov z raznovaznimi oblikami tort in peciva, me je pa na eni zabavi "pesenetilo" ko so starejšemu, poročenemu moškemu na zabavo, na kateri je bila tudi njegova žena, v gostilni pripeljali plesalko, ki je na koncu pristala v evinem kostimu. (jaz tega nisem videla, ker so me z majhnimi otroki poslali v sosedno sobo, bi mi pa gotovo bilo vsaj malo nelagodno). A niso takšne "plesalke" bolj za samske ali pa vdovce ali kaj podbnega?

enanova

enanova  

član od: 1.12.2009

sporočila: 88

20. okt 2011 11:08

mygrace iz katerega konca pa si da že sneži?

 

enanova

simona_ce  

član od: 5.12.2007

sporočila: 10

20. okt 2011 11:26

Joj, joj! Ne morem verjet, na kako debato smo prišli iz ene preproste torte v obliki polkrogov. Verjetno je paulino d zanimalo le to, ne pa celotne litanije kaj je sprejemljivo in kaj ne...Če vas to tako moti, pa ji vsaj povejte kako bi naredile torto v obliki žoge. Ko postaviš vprašanje in dobiš takšne odgovore (razen svetlih izjem, seveda), potem resno razmisliš o tem ali bi še sploh kdaj pisal kaj.

 

Pa naj vam ta deževen dan mine čimlepše!

LP

simona_ce

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

20. okt 2011 11:30

Ena torta pa tako zgražanje ... v slovenskih novicah maš tudi na sredini pomanjkljivo oblečeno dekle ... pa še marsikje drugje tudi ... bi morali potem z vrečko na glavi hoditi okrog?

Ebonlass

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

20. okt 2011 11:36

Evo pri nas so tudi snežinke med dežjem. Pa smo zelo blizu Ljubljane.

 

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. okt 2011 11:42

Tudi v središču Ljubljane padajo snežinke med dežjem. Mislim, da nimajo možnosti preživetja.

 

naor

enanova  

član od: 1.12.2009

sporočila: 88

20. okt 2011 11:44

no nisem se hotela zgažat- pardon res sem mal skrenila s poti, da vsaj malo popravim vtis:, letos sem prvič delala eno tako navihano žensko torto: spodaj pavokotna navadna tota zgoaj pa biskvit pečen v okoglih kovinskih šalčkah obdanih z alufolijo, da se ni prijelo. Okogla biskvita sem samo 2x pererezala namočila s mešanino ruma in namazala z marmelado, vse skupaj pa sem oblekla v mmf maso (slikca pa bo objavljena pri biskvitu za toto, ki nikoli ne pade dol)...uživajte v dnevu...

enanova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti