Torta v obliki "balončkov"

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. okt 2011 20:29

Mene povsem enako kot takele torte motijo razgaljenke, ki reklamirajo, recimo, motorne žage, pa kake gume za fensi avte, pa.... me zanima, če bi ob taki temi isti imeli enake pripombe kot ob tej torti. Čisto zares me zanima.

Sicer pa, vsak po svoje, enim pač ni dano, kar je drugim in obratno, konec koncev smo v desetletju biotske raznovrstnosti, ki zaprmej vključuje tudi raznolikost znotraj vrst, tudi znotraj vrste Homo sapiens. Torej? Večja kot je pestrost, bolj je vrsta "fit", kajneda?

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

19. okt 2011 20:56

Če mene vprašaš, Rimljanka, ja, prav tako se zgražam ob zgoraj brez reklamah za motorne žage.

In prav zaradi biotske raznovrstnosti tudi povem in ni me sram, če mi torte v obliki nage babe niso všeč.

Mi je pa bila tukaj na Kulinariki enkrat všeč torti, ki je imela za okrasek penis, super krasno izdelano vse skupaj (kolikor se je pač videlo), mislim, da je bila avtor Proxima (?) in kar je bilo najbolj dostojno, je bilo to, da je za objavo na Kulslo taisti penis lepo diskretno zakrila z nevemvečsčim.

 

                                                

Mygrace

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. okt 2011 20:59

Avtorica je bila stana.r, bi rekla.

rimljanka

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

19. okt 2011 21:08

Pri teh zgražanjih mi nekaj ni jasno. Če je bog naredil človeka po svoji podobi, kaj se potem zgražate nad bogom ali njegovim delom?

LP

Sergej

Mygrace

sporočila: 6506

19. okt 2011 21:22

Jst ne vem, ČE je bog delal koga po svoji podobi, mene ni, nimam brade in ne gledam grdo.

Se pa zgražam nad tortami v obliki nagih bab in moških mednožij in zgražam se tudi nad histerično utripajočimi svečami na pokopališčih, jebela, je kot v diskoteki...

Pa še nad marsičem se zgražam. Pa v nadaljevanju še kaj drugega.

Pa nad pozitivno diskriminacijo se tut zgražam.

Pa..

pa..

pa-pa!

 

Mygrace

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. okt 2011 21:39

Mene tud ni naredil po svoji podobi, hehe! Mam ba.....e!

 

naor

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

20. okt 2011 6:43

Mygrace, pa tebe je eno samo zgražanje

LP, V.

Mygrace

sporočila: 6506

20. okt 2011 8:59

Ne, VilmaS, hvalabogu je seznam stvari, dejanj in ljudi, nad katerimi se ne zgražam ampak ploskam, bistveno daljši

 

 

Mygrace

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

20. okt 2011 9:36

100 ljudi - 100 čudi.

paulina d

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

20. okt 2011 10:21

Mene taka torta ne moti - kot me ne moti torta v obliki konja, pikapoloncebarbike, nogometne zoge, .... Torta sama ni kriva za hahljanje in zokanje pod rebra. Lahko je celo zelo umetniska - akti so cisto sprejemljivi v glini, marmorju, lesu,... zakaj pa ne morejo biti v biskvitu in ticini? 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti