Torba iz blaga (za dojenčkove stvari)

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 14. okt 2011 12:22 | ogledi: 7.903 | odgovori: 7

Za bodočo mamico iščemo TORBO, v katero bi pripravila stvari za novorojenko (punčko) in da bo kasneje lahko nosila v njej stvari (pleničke, stekleničke...). Mogoče je kdo ne potrebuje več in bi jo odstopili po simbolični ceni, saj je bodoča mamica samohranilka.

Hvala v njenem imenu!

 

galja

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

14. okt 2011 12:56

Živjo,

jaz sem zase kupila torbo v DM (nenamerna reklama). Stane okoli 24 eur, če imaš njihovo kartico in točke, pa lahko izkoristiš popust in pride še ceneje. Pa še previjalno podlago ter vzorčke otroških izdelkov dobiš notri. Zaenkrat sem(po dobrem mesecu uporabe) zelo zadovoljna. Drugače sem pred tem gledala druge torbe in so res pretirano drage.

LP

Teja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

14. okt 2011 14:05

Mogoče bi malo povprašala na forumih- Ringaraja, Mama ali Mon forumih. Jaz sem imela Niveino - dobila sem jo za darilo v službi in sem jo podarila skupaj z vozičkom. Prepričana sem, da ima še kakšna mamica kako odveč.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. okt 2011 15:08

Ja sem imela (oz. imam še) čisto navaden nahrbtnik, en medvedek je gor. Pa že tretji otrok 'koristi storitve' tega nahrbtnika. Tudi enega sem imela, ki je bil v paketu za novorojenčka (tistem, ki ga dobiš na socialnem), pa ni bil nič posebnega. Sem pa gledala, ja, tiste posebne torbe, pa so se mi zdele predrage.

Atina

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

14. okt 2011 18:50

Vsem lepa hvala, bom šla pogledat v DM, res imam njihovo kartico in točke, pa naj bo potem ta torba moje darilo, zraven pa še pleničke in upam, da bom vsaj malo pomagala mamici in novorojenki.

 

lp! galja

nejčica  

član od: 6.1.2010

sporočila: 174

16. okt 2011 22:47

oj!Če še potrebuješ torbo, jaz imam popolnoma novo mislim,da je ravno DM-ova nikoli rabljena notri je tudi podloga  za previjanje.Dobila sem jo za darilo,ker pa sem kupila torbo zraven vozička je nisem potrebovala!Če pa si kje v bližini podarim tudi kaj oblekic!

nejčica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

17. okt 2011 19:33

Pozdravljena, Nejčica

zaenkrat še nisem šla v DM, če pa jo res odstopiš (tudi oblekice bi prišle prav), pa se toplo priporočam. Sem iz Rač pri Mariboru, če res nisva strašno daleč narazen, bi z veseljem prišla iskat.

Hvala!          LP! galja

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti