Špasni stand up večer: vid valič in denis avdić

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

tema odprta - 6. okt 2011 11:22 | ogledi: 7.883 | odgovori: 6

Pozdravljeni!

Si je mogoče že kdo ogledal predstavo Špasni stand up večer z Vidom Valičem in Denisom Avdićem? Kako se vam zdi?

Konec meseca bo predstava v Novi Gorici in me zanima, če se splača it pogledat.

 

LP

jana.l

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2011 15:52

Ježešna, pa saj so samo karte. Kupi, pojdi in si ustvari mnenje. Bo vsaj tvoje. Ne pa kulinaričnega foruma.

Kam bi pa prišli, če bi človek vnaprej vedel, da ta predstava, film itd...je pa zanesljivo super in da je super za to, ker so drugi to rekli (po možnosti nekritiška javnost). Človek v življenju kupi karte tudi za slabe stvari. In je prav tako, ker se drugače nikoli ne bo naučil ločevati zrna od plev.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. okt 2011 16:32

Jana, kolikor poznam oba, se boš kar nasmejala. Lani sem se ustavila na Prešercu ravno takle čas oz. par dni prej, ko se je začelo študijsko leto in so se bruci vsuli tja. Nastopal je Vid Valič in bilo je super. Smeha polna vreča!

Le pojdi, smeha in dobre volje ni nikoli preveč!

 

naor

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

6. okt 2011 19:09

jana.l je napisal/a:

Pozdravljeni!

Si je mogoče že kdo ogledal predstavo Špasni stand up večer z Vidom Valičem in Denisom Avdićem? Kako se vam zdi?

Konec meseca bo predstava v Novi Gorici in me zanima, če se splača it pogledat.

 

 

Mi smo bili maja komplet familija s prikolcami in smo jokali od solz...Valič je sicer ponovil nekaj štosov z Maturanstkega plesa, Avdić je pa meni osebno legenda in sem šla že zgolj samo zaradi njega.

Tako da z moje strani definitivno 2h smeha

Roncolino

jana.l  

član od: 12.4.2010

sporočila: 42

7. okt 2011 9:57

Naor in Roncolino hvala za vajina mnenja! :)

 

jana.l

MancaS  

član od: 28.9.2007

sporočila: 107

7. okt 2011 11:29

Tudi jaz sem si ogledala to predstavo na Čatežu in lahko samo priporočam Več kot dve uri skoraj neprestanega smeha. Res sta super!

MancaS

bvaljavec  

član od: 12.8.2002

sporočila: 57

8. okt 2011 19:52

Hčera je bila včeraj na predstavi in je bila več kot navdušena tako , da se splača pogledat.

Vida

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti