Pralni stroj candy

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

tema odprta - 3. okt 2011 22:45 | ogledi: 15.287 | odgovori: 7

Kupila sem pralni stroj Candy GO126. Danes sem znjim prvič prala perilo na 40 stopinj. Zanima me, zakaj mi po pranju utripa tipka za intenzivno pranje (tista majčka z madeži) in interval 90 stopinj??? Jaz sem pralni stroj kar izklopila ampak je potem notri stala voda,...dala sem funkcijo za izčrpavanje vode ampak potem je spet začela utripati tista tipka. ZAKAJ?? ali bi morala pustiti da tista tipka neha utripati sama od sebe? ker mi je bilo zelo čudno ker se v stroju ni nič dogajalo

To je moj 1. pralni stroj tako da se še malo učim

cvetka5

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

4. okt 2011 5:57

Cvetka5, z nakupom pralnega stroja si poleg računa in garancijskega lista prejela tudi navodila za uporabo. Predlagam, da navodila temeljito prebereš preden sploh pričneš s prvim pranjem. Ker si pa že prala in naletela na težavo, stori to sedaj, ker nikoli ni prepozno. Navodila vsebujejo običajno tudi primere, kaj storiti, če pri pranju naletiš na to ali ono težavo  itd. Zelo možno, da boš rešitev našla kar tam, v kolikor pa ne, pa se obrni na servis, mogoče je treba le stisniti kak gumb ali pa bo prišel serviser in odpravil napako. In če ti v trgovini niso dali navodil v tebi razumljivem jeziku, pojdi tja in jih zahtevaj, ker jih boš v naslednjih letih zagotovo še potrebovala.

zeta

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

4. okt 2011 7:04

Sicer navodila so zraven, ampak nikjer ne piše kaj storiti če ti utripa ta lučka. Pa sem vse prebrala. Edino če mi vode ne izčrpava...

cvetka5

silven  

član od: 26.8.2009

sporočila: 130

4. okt 2011 8:25

Predlagam, da pokličeš servis in vprašaš za nasvet. Meni vedno pomagajo.

LP

silven

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. okt 2011 21:16

Kakšen interval 90 stopinj? Imam isti model pralnega stroja in taka zadeva na mojem ne obstaja. Tu mi ni nič jasno. Pa še nekaj mi ni jasno, rekla si, da lučka utripa po pranju? A je potem stroj opral perilo ali ne? Ker imam občutek, da ni in si ga ti kar sama izklopila. Če bi prebrala navodila, bi videla, da lahko stisneš pavzo, bi pritisnila na gumb za intenzivno pranje (ki bi verjetno nehal utripati, meni se je zgodilo, da sem katerega izmed izbirnih gumbov pritisnila po pomoti, pa sem ga potem izklopila) in nato ponovno pritisnila start, stroj bi pral naprej...

Jaz sem s svojim strojem zadovoljna, hotela sem takega, ki nima displeja ter malega morja programov, katerih ne bom nikoli uporabljala.

Loni Makaroni

Sabina85  

član od: 6.1.2012

sporočila: 3

6. jan 2012 17:09

Cvetka5, sama imam enak problem. Mi lahko poveste kako ste ga rešili???

 

Sabina85

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. jun 2013 7:39

A lahko kdo priporoči kakega serviserja za Candy v LJ? Informacije lahko na zs... Smo imeli "domačega" mojstra, pa je na žalost pred par meseci umrl.

Pere normalno, ampak nekam sumljiv ratuje (spodaj se sem ter tja začne bliskati), pa glede na to, da pralni stroj ni mišljen kot nadomestek za novoletno jelko, bo treba to osvetljavo izklopiti. In že zdavnaj ni več v garanciji.

Loni Makaroni

gagi43  

član od: 31.10.2014

sporočila: 1

31. okt 2014 10:16

Pozdravljeni CVETKA 5,in sam imam enak problem z pralnim strojem Candy GO 126,po 20min pranja stroj se ustavi in utripa lučka za intezivno pranje in lučka 90min.Kako ste Vi odpravili težavo????????

gagi43

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti