Gostišče za poroko - štajerska

LeINA  

član od: 12.12.2005

sporočila: 275

tema odprta - 1. okt 2011 20:46 | ogledi: 12.727 | odgovori: 5

Pozdravljene/i!

 

Zanimajo me vaše izkušnje,ali ste vi imeli tam poroko ali ste bili na kakšni, cene, hrana,ambient,postrezba....In sicer iscem na podrocju od Maribora - Slovenska Bistrica -  Sladka gora- Rogaška Slatina- Podcetrtek...Gostice oz kaksen kmecki turizem...

 

Hvala.

LeINA

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. okt 2011 22:28

No, tole je pa malce širok nabor. Pa tudi okus je subjektivna reč; kar je meni perfektno, je drugemo neznosno, kar je meni še znosna cena, je nekomu že predrago.

 

Pa vseeno:

Najprej povej: za koliko ljudi (da ti svetujemo gostilne, ki ima prostora za 150 ljudi, vas bo pa 30 ...) , pa tudi predvideni stil ne bo odveč (med kmečkim turizmom in restavracijo Pec na primer, ki je perfektna, je kar precejšnja razlika ....), oziroma koliko evrov na osebo ste pripravljeni plačati. S temi tremi kriteriji se tudi izbor zoži, sploh glede na to, kako zelo široko si krajevno zastavila zadevo.

Ti lažje pomagamo, če vemo kak dodatni podatek, ki usmeri na prave naslove.

 

 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. okt 2011 22:43

Sicer ni bila poroka, ampak kar velik (jedilni) dogodek smo imeli še ne dolgo tega na Jelenovem grebenu in ni bilo slabo (http://www.jelenov-greben.si/index.php?slo)

Seveda, kot pravi mamamia - odvisno, koliko vas bo pa kaj vam je všeč in kako poroko ste si zamislili.... sicer se pa gostilno preskusi tako, da se gre tja enkrat na izdatno kosilo, potem pa vidiš, ali bi se bilo za pogovarjat naprej ali ne.

Sonja

matejaoz  

član od: 1.6.2010

sporočila: 329

3. okt 2011 11:56

Zelo dobre poroke pripravijo v gostišču Smogavc, Gorenje nad Zrečami, na nivoju je tudi Hotel Zreče, potem kmečki turizem Goričan, Zg.Polskava blizu Slov. Bistrice, hotel Planja na Rogli, gostišče Golob na Zg.Polskavi,  najboljše do sedaj pa v kmečkem turizmu Lovrenčič, Lovnik pri Poljčanah.

Kot sta omenili že predhodnici, kar je za nekoga super in poceni, je za drugega ravno obratno. Jaz govorim iz izkušenj, ki sem jih imela kot svat, kakšne so bile cene, pa ti žal ne morem nič povedat.

matejaoz

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

3. okt 2011 13:15

Midva sva bila ravno včeraj na Jelenovem grebenu in nama je bilo izjemno všeč. Postrežba super, hrana odlična in cene temu primerne.

 

rrr

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

3. okt 2011 14:30

Mateja jih je naštela kar nekaj. Jaz bi dodala še Gostišče Pem (Straža pri Oplotnici). Zelo dobro pripravijo hrano, cena je "normalna", postrežba pa učinkovita.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti