Iščem ledeno torto

Mygrace

sporočila: 6506

26. sep 2011 15:00

Buhteljček je postavila vprašanje.

Zeta je poskusila pomagati.

Buhteljček je odgovorila Zeti.

Do tukaj je bila tema tema.

 

Če tisto naprej ni smetenje, sem jaz moderatorka ena a

Mygrace

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

26. sep 2011 15:01

Po skopih podatkih avtorice teme očitno ni možno najti želene torte. Pa vseeno ostanite pri temi, prosim. Ali se pa vzdržite komentarjev ij jih preselite na ZS, sploh, kadar se tičejo ene same osebe.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. sep 2011 15:06

Mygrace je napisal/a:

Ma ja, s tem, da je najprej rokavico v ksiht vrgel, a ne, Multi?

Bejš bejš....

Sem slučajno (tako kot meni itak vse zgolj slučajno rata, hvala vesolju) predvčerajšnjim menda, brala določene poste, ki so bili potem skoraj takoj tudi izbrisani..eden se je nanašal na prvi kostanj, v katerem je bilo napisano da smo pa res eni nesramneži, ker bi kar vse, kar je zastonj, polomili in pobrali in potrgali in požrli...

..drugi je bil zmeden komentar pri Vendelininem blogu o modi, v katerem je bilo napisano -kaj je bil point, nisem ugotovila-, da je dotična med Piranom in Belim križem srečala eno kokoš....

Najbrž je po treznem premisleku dotična oseba ugotovila, da je bolje brisati kot risati.

 

Aja, še okraski:

 

                             

 



Mygrace



nola

Mygrace

sporočila: 6506

26. sep 2011 15:15

Ljubica moja draga, upam, da so robide s tvojega vrta? In topinambur tudi?

In srčno upam, da ne boš na stara leta krepko čez 6 ojrof na uro plačevala, da te bo kdo pedenal.

Zdej se pa spet sama naprej igraj, jst grem.

Rabutat.

Mygrace

neznan uporabnik

26. sep 2011 15:18

@mygrace - če se hodi od sptembra do maja v škotsko višavje, se nabavijo gojzarji za 10 evrov. Razen, če si karirana. V Malagi pa ne rabiš gojzarjev. Tam je tudi januarja sehr schoenn.

 

Če pa se moraš ukvarjat s vsakodnevnim gojzanjem po Ljubljani, je pa tud karo-škotsko zelo lepo. Pa še ob 4 morš vstat, da si lase pobarvaš, malo tu pokomentiraš (kaj se spodobi), pol greš pa na šiht v karo gojzercah. Kak lepo se to bere

Seveda je trenerka prepovedana. Guma je pač guma, usnje pa je usnje

 

 

MULTI_reloaded

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. sep 2011 16:31

Beljakovo testo in jajčna krema sta v receptu za ledeni veter, vendar v teh rezinah ni orehov, ampak sadje. Probaj pogledat, če ti recept za ledeni veter sicer štima. Če ti, pač zamenjaš sadje z grobo sekljanimi ali pa mletimi orehi in morda bo to to.

tjas

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. sep 2011 18:09

Jaz se zadnje dni krohotam ob nolinih komentarjih. Tistega o enem paninu manj na dan in enih čevljih na mesec sem že prodala naprej (povedala, kje sem ga snela, da ni z mojega zeljnika).

Tista z majico mi je svetovna, a imaš še logotip, gremo v ponatis?

 

Mygrace, pri tebi se pa zdi, kot da ti je milost obrnila hrbet ali kaj? En teden tule in se že zaletavaš? It is so not amazing.

Vendelina jr.

Anansie  

član od: 30.4.2005

sporočila: 194

26. sep 2011 18:23

kupim to majico takoj!

 

:)

Anansie

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. sep 2011 11:40

Mene opis spominja na kako torto Pavlovo ... (kar se tiče beljakovega biskvita).

 Ali kaj takšnega: http://www.kulinarika.net/recepti/11769/sladice/egipt-t

 

Nola, še zame eno majico!



Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 27. 2011 11:43

buhteljcek  

član od: 6.2.2008

sporočila: 45

27. sep 2011 13:28

to bi znala biti ta torta ja, hvala Atina.

 

Sem že pri drugih poiskala recepte in čakam na odgovor tako, da bom šele takrat vedela če je to ta torta.

 

Hvala za pomoč - nekaterim

buhteljcek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti