Vpliv vode pri pripravi hrane, čajev, napitkov,

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. sep 2011 21:43

Hm, nekako razmišljam, pač glede na moj siceršnji miselni doseg, da se do rezultata dvanajst pride tudi s seštevanjem, recimo 8 plus štiri, šest plus šest?

Je hecno, ja, ko dejstva govorijo eno, prepričani pa smo v drgo. Kdo je že rekel, da toliko slabše za dejstva? Ali za biologijo ...

 

 

mamamia

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. sep 2011 7:33

...nehote sem pomislila na kamne...

andreja m

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. sep 2011 7:58

BORISH je napisal/a:

zzak1977 je napisal/a:

BORISH je napisal/a:

Jaz vedno vprašam koliko je 3x4, in skoraj vedno dobim odgovor 12. Zakaj pa ne tudi 6x2 ?? Zato ker so vas tako naučili in večina ljudi ne zna malce levo ali desno do cilja.

 



BORISH

omg, tole lahko prodajaš mogoče sedemletnikom.



Commis débarrasseur

 

sem že učil matematiko,  in jim je bil všeč moj način razmišljanja. Me zanima ali bi jim odgovor v šoli šteli za pravilen ?

 



BORISH

Imaš prav, se motim, če imaš za dvanajst sedemletnikov 3x po 4 različne kose tort, jih res težko razdeliš šestim enako vrsto. Očitno pa to svojim učencem matematike (kdorkoli že to so) znaš.

Commis débarrasseur

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

26. sep 2011 9:20

borish, če nisem kaj spregledal med spremljanjem te teme, še vedno nismo dobili odgovora na vprašanje: kaj je to energizirana voda? Torej če ste že prišli z "energizirano vodo" in jo zagovarjate, pričakujem (pa najbrž nisem edini), da o tem nekaj veste in da ste tudi sposobni drugim razložiti:

-kaj je to?
-kako in zakaj deluje tako, kot trdite?

Vprašanj je še veliko, a sta zgornji dve najbolj pereči.

Miroslav Vulović

neznan uporabnik

26. sep 2011 12:41

Pozdravljeni,

 

mislim, da je moje vprašanje zašlo, zato vam posredujem link, pa si preberite več o trdi vodi, energiziranju vode, reverzni osmozi, razen za torte razdelit ni odgovora

In sem vesel, če boste zvedeli kaj novega, saj se človek uči celo življenje.

Jaz sem poskusil razliko in me je zanimalo, ali je še kdo kje s podobnimi izkušnjami ?

Lep dan in veliko sonca vam želim

 

http://www.najboljsavoda.si/documents/najboljsavoda_preds

 

 potrebujete pa vsaj 30 minut, da se potem zamislite malce o svojem zdravju in pitju vseh vrst napitkov, dodatkov

BORISH

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

26. sep 2011 12:54

Borish, jaz sem že pred dnevi našla predstavitveni video o tej vodi. Me pa osebno zanima koliko stane ta sistem oz. koliko filtri, ki se morajo dvakrat letno menjat, če ni skrivnost. Hvala.

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

26. sep 2011 13:28

borish, dve prej omenjeni vprašanji sta še vedno neodgovorjeni:

-kaj je energizirana voda?
-kako in zakaj deluje tako, kot trdite?

Omenjeni pdf dokument (zgronji link) je pač le reklama za nek izdelek za "filtriranje" vode.

Miroslav Vulović

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. sep 2011 13:37

BORISH je napisal/a:

Pozdravljeni,

 

mislim, da je moje vprašanje zašlo, zato vam posredujem link, pa si preberite več o trdi vodi, energiziranju vode, reverzni osmozi, razen za torte razdelit ni odgovora

In sem vesel, če boste zvedeli kaj novega, saj se človek uči celo življenje.

Jaz sem poskusil razliko in me je zanimalo, ali je še kdo kje s podobnimi izkušnjami ?

Lep dan in veliko sonca vam želim

 

http://www.najboljsavoda.si/documents/najboljsavoda_preds

 

 potrebujete pa vsaj 30 minut, da se potem zamislite malce o svojem zdravju in pitju vseh vrst napitkov,

dodatkov



BORISH

 

 

No eko. Saj to smo že od tvojega prvega sporočila čakali, pričakovali in dočakali, a je to sedaj kakšna nova promocijska tehnika?

In seveda, ne vem kako je z drugimi, ampak meni si končno odprl oči in tunel v razsvetljenje. Ker nisem tako nesebična kot ti, pa svojih izkušenj z reverzno osmozo in erudicijo tekočin ne mislim kar šenkavati naokrog. 

Zainteresirani me lahko kontaktirate (a ni to ena božanska jezikovna izmislica) na ZS. Sprejemam vse kartice, plačilo je možno tudi z Moneto.

 

 

nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. sep 2011 13:46

Ja, saj razumeš, mi čakamo na TVOJO razlago, borish. Tvojo RAZLAGO, razlaga žal ni posredovanje nekega linka. Še posebej, ker gre očitno za reklmani članek.

rimljanka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. sep 2011 13:59

BORISH je napisal/a:

 

http://www.najboljsavoda.si/documents/najboljsavoda_preds

 

Si bom še jaz izposodila en čvrst citat, in sicer od Jurija Krta, Jadranovega očeta (ob znameniti priložnosti, ko ga je Jadran prosil, da bi mu sofinanciral objavo velikega literarnega projekta z naslovom Wolverhampton, hrepenenje moje): "Veliko sranja sem že prebral v življenju, ampak tole..." lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti