Vpliv vode pri pripravi hrane, čajev, napitkov,

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

25. sep 2011 20:41

Sonja, jaz ne omenjam nobenih mineralnih dodatkov in moje telo ima tudi dušo, razum. Ni samo biologija, obstaja še nekaj, kar drži vse skupaj in usmerja (naj si vsak razlaga po svoje).

Govorimo o vodi, pravem okusu in to je pač treba poskusiti. Je več okusov, kot je tudi več ciljev.

Jaz sem jih že kar nekaj dosegel, levo desno, malo naprej malo nazaj, čez polena, pa je šlo

Verjamem pa da pijem najboljšo vodo.

Lahko nočko.

BORISH

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

25. sep 2011 20:47

Seveda omenjaš mineralne dodatke, v drugi vrstici svojega prvega posta.

Glavno, da si zdrav in zadovoljen, cilje si pa tako ali tako postavlja in jih dosega vsak sam, kakor ve in zna.

Lahko nočko nazaj, kjer koli že si!

Sonja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

25. sep 2011 20:49

BORISH je napisal/a:

 Z VODO DOBIMO 90% BOLEZNI V SVOJE TELO ! TRDA VODA PA POVZROČA POAPNENJE ŽIL, KI SE OŽIJO IN MUČIJO SRCE, KI POGANJA KRI PO ŽILAH - TOLIKO SO ME UČIL ..BORISH

Če ne gre zlepa gre pa zgrda, a ne? Takšnele trditve kar povprek, poslužujejo se jih vsi, ki tako skrbno bdijo nad našim zdravjem in počutjem in imajo seveda rešitev, ki nam jo vztrajno ponujajo, mene sigurno odvrnejo od vsake nadaljne diskusije.

zeta

neznan uporabnik

25. sep 2011 20:52

se opravičujem Sonja, res je bilo napisano z dodatki - drugače je voda destilirana, brez mineralov..V debatah sem pa želel slišati kakšne izkušnje, recept, razen čajčkov in kave - nisem šel v detajle, ampak je zanimivo, kot na urgenci po polnoči...

BORISH

neznan uporabnik

25. sep 2011 21:00

zzak1977 je napisal/a:

BORISH je napisal/a:

Jaz vedno vprašam koliko je 3x4, in skoraj vedno dobim odgovor 12. Zakaj pa ne tudi 6x2 ?? Zato ker so vas tako naučili in večina ljudi ne zna malce levo ali desno do cilja.

 



BORISH

omg, tole lahko prodajaš mogoče sedemletnikom.



Commis débarrasseur

 

sem že učil matematiko,  in jim je bil všeč moj način razmišljanja. Me zanima ali bi jim odgovor v šoli šteli za pravilen ?

 

BORISH

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. sep 2011 21:05

Bosih, odvisno od tega, kakšno je bilo vprašanje pred računom. Se ti ne zdi?

Kar se pa tiče pitja destilirane vode pa - no ja, lahko je tudi precej nevarna taka reč. Pa !

 

rimljanka

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

25. sep 2011 21:07

Opa!  zdaj se boš moral pa odločit ali je destilirana ali je nanofiltrirana in če je nanofiltrirana me zanima s katero membrano? Je to s tisto za reverzno osmozo, ki ima pore 0,1 nm ali s kakšno bolj grobo?

Pred leti je v alternativi veljalo, da je mehka voda smrtno nevarna in ti kar celice popokajo, če jo piješ. Seveda sem protestiral, ker so marsikje generacije preživele na kapnici in zaradi nje ni nihče eksplodiral.

Zdaj je kot kaže tudi alternativna znanost napredovala in kaže, da je po novem smrtno nevarna trda voda. Seveda mislim tudi tokrat protestirat, če ni tudi to nesporazum.

LP

 

Sergej

neznan uporabnik

25. sep 2011 21:32

Joj, se pač šampanc pije, al pa pir. Vrlo važno.

 

Sem za alternativo

 

 

MULTI_reloaded

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. sep 2011 21:36

Dejte že nehat pobijat mogoče bodočega nobelovca, no! Verjetno je odkril vzrok izumrtja neandertalcev - ker še niso poznali energizirane najboljše vode, filtrirane na molekularni osnovi, ampak so pili dolgočasno, staro trdo vodo, jih je vse pokopalo poapnenje žil.

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. sep 2011 21:38

elaphus je napisal/a:

 

Dejte že nehat pobijat mogoče bodočega nobelovca, no! Verjetno je odkril vzrok izumrtja neandertalcev - ker še niso poznali energizirane najboljše vode, filtrirane na molekularni osnovi, ampak so pili dolgočasno, staro trdo vodo, jih je vse pokopalo poapnenje žil.
cervus

U, a si pod vtisom one super razstave v Krapini?

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti