Vpliv vode pri pripravi hrane, čajev, napitkov,

tema je zaklenjena

Mygrace

sporočila: 6506

20. sep 2011 18:47

Za pronicljive dovolj odkrito, se mi zdi..

Ampak bom od zdaj naprej v skladu z  novim psevdonimom bistveno bolj zadržana.....hahahahohoho, JAPAJADE!!

Mygrace

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. sep 2011 19:23

Še dobro, da se moja (ali tvoja?) milost ni, vračajoč se, filtrirala na molekularni osnovi - bi bla nespoznavna, se mi zdi

lp

cervus

Mygrace

sporočila: 6506

20. sep 2011 19:41

Zdej je moderna kvantna fizika...nikol ne veš ne kdaj ne zakaj kakšen delček odleti in kam spet prileti..temu so včasih naši pradedje rekli: sad je vidiš - sad je ne vidiš

 

 

Ampak vrnimo se k temi: torej kakšna je energinizirana voda?

Mygrace

neznan uporabnik

20. sep 2011 19:53

Her Grace rules

 

No, jaz sem v tej debati vsaj zvedel, ker hotel je zanič

 

MULTI_reloaded

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

20. sep 2011 21:27

BORISH je napisal/a:

Pozdravljeni, zadnja dva meseca pripravljamo vse jedi z energizirano najboljšo vodo, filtrirano na molekularni osnovi z dodanimi minerali. Zanima me, ali ima kdo podobne izkušnje ? Jedi so bistveno boljšega okusa, čaji so svetlejše barve, boljšega vonja in okusa, kava ima manj usedlin, juha im tudi bolj poln okus. Ali še kdo uporablja in občuti razliko? Če naredimo čaj z uporabo vode iz vodovodne pipe, je bolj temen in drugačnega okusa.

 

BORISH

 

Sam tudi pripravljam vodo s postopkom enegizacije vode, filtrirane na molekularni osnovi z dodanimi minerali.

Ko pridem domov po cca. 12. urah službe, vodo iz pipe spustim čez filter- nogavico in maček , žena in otrok so navdušeni.

Če takega štumfa pri hiši ni, gremo sosedu planincu po njegove nogavice, to je pa res to.

Planinski čaj je res neverjeten, krasno svetel in drugačnega okusa, tudi črni čaji so svetli kot dan.

Če si s to energizirano vodo splaknem hemeroide mi res prija, saj je občutek res neznansko prijeten in osvežujoč, moji hemeroidi pa prelepe in privlačne roza barve.

OH YEAH !!

archi

neznan uporabnik

20. sep 2011 21:33

No, vsaj nekdo, ki je zadovoljen z barvo

 

MULTI_reloaded

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

20. sep 2011 21:43

Archi, pa je to potem energizirana ali informirana voda. Ali pa mogoče oboje. Mogoče uniformirana, če je skozi štumf.

Le kaj bi govorili, če ne bi bilo vremena, nogometa in informirano-energizirane vode.

Glavno da se je japane vrnila

janko1

Sporočilo je spremenil(a) janko1 dne 20. 2011 22:28

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

20. sep 2011 22:30

Voda je potem energizirano informirana z malenkostnim dodatkom unifromiranosti - SMB barva.

archi

neznan uporabnik

20. sep 2011 22:50

Whatever, jaz sem ostal brez hrane. Ostali so pojedli. Jaz sem si shranil tri rezine govedine in nisem pokril krožnika. Sem malo prej mislo, da bom šel večerjat in ni. Pojela Pikica. Zaj mi je ostal krompir in solata. Ona pa nedolžno leži ob mojem laptopu pa se preteguje. Ne morš verjet to mačjo aroganco. Ma groza. Pa kaj čem, če mi pride pa reče mrjau in jo moram božat, z večerjo al brez. Ah joj meni.

 

Niti enega kosa mi ni pustila, pustila pa je vse svoje multi fulti kekse pa hrano.

 

 

MULTI_reloaded

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. sep 2011 1:06

MULTI_reloaded je napisal/a:

 Ona pa nedolžno leži ob mojem laptopu pa se preteguje. Ne morš verjet to mačjo aroganco.
MULTI_reloaded




Multi, ma kaka mačja aroganca - zakaj pa misliš, da se je ravno k laptopu ulegla - nainformirat se je šla - bodi vesel, da imaš tako pametno mačko, pa še zastonj (no, ja tiste tri kose govedine je tole informiranje res koštalo) .

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti