Pregled rdeče preproge na emmy-jih 2011

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

21. sep 2011 22:56

Proxima res si lep stih napisala. Moja slovnica priznam ni najboljša, v svojih zapisih pa samo povem svoje mnenje. Za to sem se odločila, ker so mi bili všeč zapisi od Vendeline jr. Vem, da ji ne sežem niti do gležnjev ampak se trudim in učim sproti, ko napišem takle pregled. Je pa tole šele moj 2. ali 3. 

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. sep 2011 9:10

Tamalaursa,

ne jemlji si preveč k srcu, razen tega o pravopisu in slovnici, ker tu ti pa res zelo škripa in na tem področju vsekakor še nisi zrela za v javnost. Nekako se mi dozdeva, da tvoje modnokomentatorske ambicije sežejo čez plotove kulinarike, zato nekaj ukreni na tem področju. Kot vidiš, imaš odziva kar precej in sploh ne slabega, tako da vzemi to kot tisto brco v saj veš kaj, ki te lahko izstreli na malo višjo orbito. Vsak se najprej uči, kaj pa misliš, saj to tudi še najbolj tečni ta stari vemo.

 

Lep dan,

Sonja

 

PS: Kate je res za dobro številko večja od svoje obleke in to ostremu očesu ne bi smelo uiti. Če hočeš biti baba za dol past, potem morajo telo, duh in obleka tvoriti kontinuum, ne pa se prerivati, kateri bo prevladal na sceni.

Sonja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. sep 2011 10:31

Ampak vseeno vse pohvale mladi dami, ker zna sprejeti tako komplimente kot zbadljivke - skratka, poleg zbadljivke tokrat še en velik chapeau z moje strani. Glede slovnice pa - vsaka obrt ima svoj štof, od najstarejše pa do današnjih, in kot mora tesar obvladati merilo in žago, tako mora biti slovnica tistega, ki se hoče ukvarjati s kakršnimkoli pisanjem, namenjenim širši javnosti, brezhibna. Se pa da to izbrusit - predvsem z branjem, seveda. lp, proxima

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

22. sep 2011 10:48

Ti zadnji zapisi pa bi lahko bili vzgled strpnosti pametnih glavc! 

tamalaursa je pa itak "ta prava glavca" že vse od takrat, ko je na "šverc" nekje v 6. razredu OŠ med poukom pokukala na kulinariko in povedala, da tudi kaj speče kdaj. Pa potem, ko je začela z igranjem v Jurčičevem kraju in nas vabila na ogled predstave. Kot tudi zdaj, ko lepo pove, kaj jo zanima in koga ima tukaj za vzor. Lepo je poznati, če tudi le virtualno, tako prijazne in strpne mlade punce! 

Ognjič

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

22. sep 2011 11:15

Joj hvala Ognjič, saj mogoče se bomo pa kdaj tudi izven virtualnega sveta spoznale. Ja se tudi jaz zelo dobro spomnim, ko sem prvič na kulinariko kukala. So to zelo lepi spomini, sploh zato ker se zavedam koliko sem zrastla v vseh pogledih od takrat.

Limnol ja prav se ti dozdeva, res me mika tale svet medijev in to že od nekdaj.

Proxima tudi tvoja pohvala mi veliko pomeni in bom vzela tvoj nasvet in se spet malo vrgla v knjige, včasih sem bila pravi knjižni molj, zdaj sem pa nanje kar precej pozabila priznam.

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

25. sep 2011 12:51

Najlepša mi je bila Katie Holmes, barva in kroj sta res super!

Vesnuska

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. sep 2011 21:53

Aj, sem šele danes videla, kaj se je tule vmes pletlo.

Proxy, pa ti si naštrikala tele jambe kot da bi delala patentni vzorec)))))))) 

Urša, ti kar vadi in upoštevaj tisto, kar je rekla draga limnol. Stil se ti bo pa sam naredil in boš iz tamale urse postala velikaursa.

 

 

Vendelina jr.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

25. sep 2011 23:27

A vidiš Vesnuška, kakor še že neumno sliši, imajo pa še zmeraj vsake oči svojega malarja.

Mene so pa pri obleki Homesove zelo zmotile ozko in preveč skupaj postavljene naramnice, ki njeno, že tako ali tako flaškasto postavo še povdarjajo. Ene nas to zmoti, drugih pa ne. Barve so pa pri vseh - ne fauvistične - pač amerikanske. Niso oni za nianse.

 

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. sep 2011 9:40

Punce, priznajte, malarji so različni, ampak en oreng čvek o oblekah pa paše

Vendelina jr.

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

26. sep 2011 21:03

BACK TO BLACK
 
Lena Heardy
Čudovita pričeska, čudovit make-up, brezčasna obleka, všeč mi je nakit; uhani,prstan, pa tale luškan mini pas. Do vratu zaprta obleka pa tako prekleto sexi.
Izbrala sem to fotografijo, kjer se ne vidijo čevlji, saj je z njimi popolnoma usekala v temo-za moj okus. Izbrala je namreč pinki čevlje. Bljak.
 
Naya Rivera
 
Čist, sofisticiran videz od glave do pete. 
 
Christine Baranski
Da lahko pri 59 konkurira na rdeči preprogi z vsemi temi lepoticami. Čista petica.
 
Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti