Pregled rdeče preproge na emmy-jih 2011

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. sep 2011 19:40

Vendelina jr. je napisal/a:

Ah, človek gre lahko tudi malo v bolniško (kako blokade in ketanoli uspavajo, pa to ni res....), Vendelina jr.

 

Vaje delaj, vaje delaj, pa ne boš nucala niti blokad niti ketonalov!!! Sicer pa sočustvujem s teboj - presnet dobr vem, kako to izgleda....

Ok,  smetim, ampak kar se tegale tiče, vem, kaj govorim, o oblekah pa pojma nimam....  

lp

cervus

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. sep 2011 20:20

Vendelina tvoj komentar mi pa največ pomeni. Upam da bo s tvojim zdravjem čim prej vse ok.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2011 9:22

zeta je napisal/a:

Ma, luštne so, kako da ne, kolk časa so jih pa rihtali, in to strokovnajki, ki se na te reči spoznajo. Od frizur, make upa, pa naročili so jim kako se morajo smehljat, koliko naj odprejo oči in kam pogled usmerit in niti obleke jim ni bilo treba samim nase potegnit, na koncu so fotografi izbrali najboljšo pozicijo, da ne bi bilo slučajno senc, izbrali so najboljši profil in nastal je posnetek. Si predstavljate katera pa ne bi izgledala po takšnile obravnavi.



zeta

 

Zeta, jaz sem se ob dolgoletnem spremljanju vsega, kar je povezano z oblekicami, naučila ravno tega, da money is not the issue.  Ker če bi bil, potem bi tule čisto vsi nastopajoči delovali super krasno. Pa ne delujejo. Tudi z veliko denarja se da fino ustreliti mimo.

Zmeraj bolj sem prepričana v to, da ali človek to zna ali pa ne zna. Pri "znati" pomeni, da je fino, če imaš nekaj od tega v sebi, veliko se pa da tudi naučiti. In to čestokrat s precej nizkim budžetom - pa so čisto spodobni rezultati.  Največ se doseže s tem, ko se glava prepriča, da se za čisto vse stvari, ki jih počnemo, uredimo (govorim za situacije, ko smo kolikor toliko zdravi). Da ni izgovora v stilu: ah, saj je vseeno, kako izgledam, saj je vsseno, če je tale  Tshirt brez barve in oblike, za do mercatorja je okej Ker resnica je takšna: ni okej. Če je komu vseeno, kakšen je njegov/njen videz, potem točno to tudi sporoča okolici in točno na tak način ga okolica tudi doživlja (zakaj bi pa upoštevali nekoga, ki še sam sebe/same sebe ne upošteva?)..... Ko si glava očisti teh ponesrečenih misli, smo že na zmagovalnem traku. In morda nikoli ne bomo šle na podelitev Emmyjev, ampak tja, kamor pa gremo, tam pa naš videz pohvalijo. In to paše.

Vendelina jr.

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

21. sep 2011 11:31

Vendelina jr., se popolnoma strinjam s tabo, resnično, se pa tudi zavedam, da sem s svojim postom skrenila s teme in bi jo lahko mirno preskočila.

zeta

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

21. sep 2011 12:28

Dejstvo je, da se vsi v določenem obdobju življenja iščemo. Pri tem tudi opazujemo druge, nekateri so nam všeč, drugi ne. Nekatere si vzamemo za vzornike, želimo jim biti podobni. To je OK.

Ni pa več OK, če jih posnemamo in si prizadevamo postati njihove kopije.

Issi

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. sep 2011 12:29

Se vence sprav'la plest je poetesa o modi pod svetlobo žarometno. Ošteva deklice nepietetno, vsak razlog pride prav za švrk peresa. Premleva in obira spodrsljaje v obleki, obuvalu in oplesku Christine, Cobie, Kate - kljub vsemu lesku nič boljše niso od navadne raje! Ko berem te zapise, sladko pika me trn nežne zlobe: namreč, kdo so Christina, Cobie, Kate - in kdo je punca, ki misli, da nas, bralce, res zamika ubožne slovnice in stila gloso prebirat vsakokrat, ko afne gunca. (jemljite s kančkom soli :)))) lp, proxima

neznan uporabnik

21. sep 2011 14:31

Proxima, jaz sicer sem enkrat priznal, da me branje poezije ne mika preveč. Tvoja je pa tako fajn. To bi lahko bral ure in ure. Aha, saj me ne boš preveč kregala, če namesto soli, uživam s strupenim rumenim prahom

Mislim oni rumeni prah, ko ga legalno kupiš, da ne bi kdo mislo, da se jaz zadevam ob branju poezije s kakimi ilegalnimi zadevami

 

 

MULTI_reloaded

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

21. sep 2011 15:08

proxima,

rosie

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

21. sep 2011 17:18

Eh, kolega multi, to ni nikakršna poezija, le zbadljivka, zavita v jambski enajsterec. Če hočeš brat res prave, dobre moderne sonete, si izposodi katero od pesniških zbirk Milana Jesiha, temu beseda teče kot bister potok. lp, proxima

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

21. sep 2011 17:25

jej proxy,

ni treba preveč soli, da se bere med tvojimi stihi.... ko bi jih le bilo več takih! K sreči poleg papirja tudi monitor prenese vse. Sicer pa - sve će to narod pozlatiti.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti