Pregled rdeče preproge na emmy-jih 2011

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. sep 2011 11:51

Preden se posvetimo zvezdam nedeljskega večera ne morem iti še mimo ene modne napake

Ariel Winter

Punca je stara 13 let. Obleka jo je postara za precej let pa tudi preveč izivalna je. Razumem da je hotela pokazati neko mero zrelosti ampak tole je veliko preveč seksi za 13 letnico. Obleka bi veliko bolje zgledala na Gwyneth Paltrow ali Diani Agron. Sama vem, da si pri 13 letih ne bi upala obleči take obleke pa tudi starši mi me bi dovolili. 

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. sep 2011 12:31

Končno so na vrsto prišle tudi zvezde, ki so blestele na rdeči preprogi.

Nominiranke za najboljše oblečeno zvezdnico so:

Lea Michele

Obleka je iz pod rok oblikovalca Marchesa. Obleka je preprosta eleganca z super lepim hrbtom. Všeč mi je, da ni pretiravala z nakitom. Za moje pojme čista desetka.

Nina Dobrev

Nina nosi obleko Donna Karan. Elegantna obleka, ravno prav nakita, preprosta pričeska. Všeč mi je, da ni kombinirala obleke z črnim nakitom in črnim lakom za nohte. Res super.

Kate Winslet

Kate nosi obleko Elie Saab. Veliko ljudem obleka ni všeč meni pa zgleda super. Kate ima super stil in tale obleka to samo dokazuje.

Sarah Hyland

Sarah nosi obleko Christian Sirian. Tukaj vidimo odličen primer obleke, ki je primerna za njeno starost. Stara je namreč 21 let in mi je všeč, da se ni hotela postarati. Všeč mi je razporek, ki obleko naredi zanimivo. 

 

Sofia Vergara

Obleko je skreirala Vera Wang in jo lahko opišem samo z 2 besedama: ČAČA DIVA!

Cobie Smulders

Zvezdnica serija Kako sem spoznal vajino mamo je blestela v obleki oblikovalke Alberte Ferretti. Barva je res izstopala na rdeči preprogi. Všeč mi je preprosto ličenje in dejstvo, da si ni nadela verižice. 

 

In najboljše oblečena zvezdnica po mojem mnenju je.... Cobie Smulders. Res obožujem barvo obleke. Bila je nekaj posebnega.

Kdo je pa vam všeč? 

Mygrace

sporočila: 6506

20. sep 2011 13:17

Kolebam med Leo in Nino.

Sicer mi je zadnje čase najbolj všeč Kate Winslet.

 

Okej, glasujem za Nino.

 

                                       

 

 

Mygrace

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

20. sep 2011 13:54

Kate Winslet, svaka ji čast!

Saša

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

20. sep 2011 14:32

Ma, luštne so, kako da ne, kolk časa so jih pa rihtali, in to strokovnajki, ki se na te reči spoznajo. Od frizur, make upa, pa naročili so jim kako se morajo smehljat, koliko naj odprejo oči in kam pogled usmerit in niti obleke jim ni bilo treba samim nase potegnit, na koncu so fotografi izbrali najboljšo pozicijo, da ne bi bilo slučajno senc, izbrali so najboljši profil in nastal je posnetek. Si predstavljate katera pa ne bi izgledala po takšnile obravnavi.

zeta

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. sep 2011 14:38

Nina So pa tudi ostale vredu, edino Sarahina obleka me je malce zmedla pa barva obleke od Cobie mi je odbijajoča.

JJ

buhteljcek  

član od: 6.2.2008

sporočila: 45

20. sep 2011 14:49

 

Tale mi je recimo kot rola papirja s prevelikimi okraski torej minus

 

Kati Holmes

Ta mi je všečna, ker je preprosta mogoče res ni za to podelitev.
Gwyneth Paltrow

Definitivno zmagovalka med slabo oblečenimi. Tukaj se pa človek vpraša, ali res ni imela velikega ogledala preden je šla ven iz hiše. In sama mislim, da pa tolk super postave za to obleko nima mh ko bolje premislim se mi zdi, da ta ni za nobeno postavo obleka.

Christina Hendricks

Moje mišljenje je da bi ta obleka bila veliko boljša na njej, če bi bila v izvedbi črne barve
Heidi Klum

Meni osebno je pa ta oblekca zelo lepa in ženska je morala pokazati noge zavarovane za dva milijončka.
Diana Agron

Ma nimam pojma kaj bi si mislila, verjetno če bi zaslužila tolk denarja kot oni bi se znala in bi se drugače oblekla.

buhteljcek

buhteljcek  

član od: 6.2.2008

sporočila: 45

20. sep 2011 14:57

Lea Michele

Meni pa ta obleka ni ni ni itak me moti to da je bilo veliko oblek rdečih, ker mi nekak ne gre, da je na rdeči preprogi rdeša obleka. In bila bi mogoče lepša, če ne bi imela naramnih dodatkov.

Nina Dobrev

Ta mi je krasna, sicer spet rdeča. Me pa motijo izrastline na spodnjem delu obleke

Kate Winslet

Ta mi je tudi luštna zaradi preprostosti kot tudi ker imam rada Kate 

Sarah Hyland

To mi je pa tudi všečno. 

 

Sofia Vergara

Obleka mi je lepa, samo kombinacija nakita je no go, zlata zapestnica, uhani z zelenimi kamni , me pa zanima kakšne je imela čevlje

Cobie Smulders

To je pa tako grško veliko tkanine zvezane na ramenih, že videno, barva je pa huda.

Katera pa zmaga? Ma mi ni bila nobena za dol past. Mi je pa Nina tokrat najbolj všeč, kljub tistim dodatkom spodaj na obleki.

buhteljcek

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. sep 2011 15:42

Kar se oblek tiče, se mi zdi najbolj elegantna tista, ki jo je oblekla Juliana Marguiles. Na žalost je ni znala ponositi in s svojo frizuro in make-upom, ki sta zelo daleč od sofisticiranega, spominja na mehiško služkinjo, ki si je izposodila komad iz garderobe svoje delodajalke.

Če bi bila obleka Kate Winslet številko večja, bi bila blizu perfekcije. Persona, kot je Winsletova, si lahko privošči tako skrajno preprostost.

 

nola

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. sep 2011 18:55

Ah, človek gre lahko tudi malo v bolniško (kako blokade in ketanoli uspavajo, pa to ni res....), pa tamalaursa vse napiše

Kar se mene tiče od tehle fotk: Katie Holmes, Katie Holmes, Katie Holmes.....potem pa dolgo časa nič. Enostavna obleka, ki jo Katie super nosi (enako samozavestno, kot bi oblekla T-shirt, to je tisto, ali znaš ali ne znaš, oziroma, ali so tole prinesle rojenice, ali pa niso). Ostale rdeče stvari - obleke so lepe, ampak delujejo kot da se preveč trudijo, da bi to dobro delovalo. Pri rdečih mislim brez Kate Winslet - tole je slab kroj.

Gwyneth je pa očitno hotela vedeti, kako se človek počuti, če se znajde na seznamu oblačilnih kiksov in te potem en teden vse trač revije sesuvajo - in je oblekla tisto linžerijo, ki je srečala zaveso

 

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti