Pregled rdeče preproge na emmy-jih 2011

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

tema odprta - 19. sep 2011 22:55 | ogledi: 10.200 | odgovori: 46

Letošnja podelitev nagrad Emmy nam po mojem mnenju ni ravno postregla z kakšnimi posebnimi modnimi presežki in hvala bogu tudi ni bilo veliko modnih upsov. V tem delu si bomo pogledali dekleta, ki bi morala še enkrat razmisliti o svoji izbiri obleke.

Nominiranke za najslabše oblečeno damo so:
Juliana Marguiles

Čeprav je obleko oblikoval priznani in zelo znan oblikovalec Armani, mi zgleda, kot da jo je oblikoval 5 letni otrok. Vzel je pač nekaj belega blaga in ker mu je bilo dolgčas je to blago še malo polepil z prevelikimi steklenimi okraski.

Kati Holmes

Obleka je iz pod rok Calvin Kleina. S samo obleko ni pravzaprav nič narobe in če bi bila Kate  na podelitvi Teen choice awards, ki se podeljujejo na podlagi glasovanja mladih in tudi sam dogodek ni tako zelo formalen. Preveč preprosto in hitro pozabljivo.
Gwyneth Paltrow

Obleko je izdelal Pucci. Obleka je sicer zelo lepa ampak ni primerna za žensko, ki je stara 38 let. Priznam sicer, da ima res super postavo ampak se mi zdi da je bilo tole tveganje, ki se ni splačalo.

Christina Hendricks

Christina nosi obleko Johanne Johnson. Sama obleka je sicer lepa ampak proosim, prenehaj z razkazovanjem dekolteja. Praktična vsaka obleka, ki jo Christina obleče je obleka, ki pogled prevsmeri v dekolte. Kdaj nas bo prijetno presenetila in oblekla obleko, ki ne bo razkazovala dekolteja ampak na primer hrbet?
Heidi Klum

O Heidi, Heidi, Heidi, kaj ti je tega treba bilo? Saj razumem, da si hotela izstopati ampak, mar ne bi bilo lažje izstopati na dober način kot na slab? Obleka po mojem mnenju izgledat kot, da je spodaj našita korala ali spužva.
Diana Agron

Obožujem Diano! Ampak ne vem zakaj bi se nekdo hotel postarati za 20 let? Saj obleka zgleda super samo, najbrš bi še bolje zgledala na kakšni Helen Mirren, ki je stara 65 let.

In nagrado za naslabše oblečeno dobi......
Gwyneth Paltrow... tveganje je do določene mere dobro, preveč tveganja pa tudi ni dobro.

Jutri pa sledi pregled najboljše oblečenih dam.

Kaj pa vi mislite? Katera bi se morala še enkrat pogledati v ogledalo?








Temo je spremenil(a) tamalaursa dne 20. sep 2011 8:48

nejčica  

član od: 6.1.2010

sporočila: 174

19. sep 2011 23:57

Uuuu, zanimiv pogled!Če bi se jaz sprehajala po rdeči preprogi bi šivilja iz naše vasi tole bolje izpeljala! 

Lepo razodetje si nam pokazala,še kdaj kaj pripravi!Da smo tudi tisti iz malce bol oddaljenih krajev seznanjeni z trenutimi modnimi smernicami.

nejčica

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

20. sep 2011 6:30

tamalaursa, pišeš, da je blog, dala si ga v forum. Škoda, taki zapisi bolj sodijo med bloge.

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. sep 2011 8:01

Ja vem ja, samo sem imela veliko težav z objavo. Mislim da sem ga skušala vsaj 10x objavit pa nikakor ni šlo. Bom popravila v zapisu. 

Nejčica hvala :)

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. sep 2011 8:32

Daj, tamalaursa, napiši še kaj plusov... Saj veš - pozitivne kritike (s slikcami)

Tvoje komentarje vedno rada preberem.

 

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. sep 2011 8:44

Saj bom, imam že izbrane slike, samo še sestavit moram komentarje pa bo.

Hvala za pohvalo

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. sep 2011 9:13

Cristina H. ima pač košarico F, malo težje skrije svoje prsi, mislim, da jih je čisto Ok zapakirala. Čeprav mi obleka ni preveč všeč, na njeni polti ne zdrži.

Heidi je kot udeleženka tekmovanja latinskoameriških plesov. Ostalo je blah, razen Gwyneth, ki ima ubijalsko postavo in si je pač upala s tole obleko.

Meni drugače na letošnjih Emmyjih zmagata Lea Michelle in Kate Winslet, obe v rdečih.

saša

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. sep 2011 9:24

Ja Kate in Leo imam tudi jaz zapisane kot zmagovalki. 

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

20. sep 2011 10:06

Zanimivo, da obe pohvalita Kate Winslet, meni pa se zdi, da ji je obleka premajhna. Oz. preveč ozka po vsej dolžini za njeno postavo. Oz. mi ne potegne na njej. Lea Michelle je dosti bolje nosila svojo rdečo obleko kot Kate.

Od vseh objavljenih v tej temi mi je najbolj všeč Heidi Klum, pri Gwyneth Paltrow pa mi ne potegne trebušni del, se mi zdi, da bi bilo bolje, če bi obleka bila iz enega kosa.  

 

Vilma

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. sep 2011 10:33

Najhujši se mi zdita Katie Holmes in Gwyneth Paltrow. Katie zgleda kot ena stara mama, Gwyneth pa vseeno nima tako zelo ubijalske postave za tako obleko... No ja, mogoče pa je samo obleka zgrešena, ki se mi ne zdi ravno primerna za neko gala prireditev. Kazanje popkov se mi zdi bolj primerno za srednješolke v kakšnem klubu.

JJ

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

20. sep 2011 11:41

Največji plusi so bili Jennifer Carpenter, Sofia Vergara(razen uhanov in zapestnice!) in Nina Dobrev. 

Kate je imela preozko, pretesno obleko, kar jo je naredilo nekako "cevasto"; njeno telo je bilo stisnjeno in nabito v obleko. Obleka Lee Michele pa mi ni bila všeč zaradi čudno krojenega ramenskega dela. 



s0ncek*

Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 20. 2011 12:17

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti