Obvestilo avtorjem receptov

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

22. dec 2011 11:20

Ja,lahko se pohvališ,ker je tu res narejeno OK.Rada sem tu in preiskušam vse sorte receptov...

Obenem pa bi vsem voščila prijetne praznike in vse najboljše v letu 2012.

                                                                                                      andreja m

andreja m

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

23. dec 2011 9:26

jernej je napisal/a:

golubić je napisal/a:

Meni se zdi da se recepti preveč hitro objavljajo,če me ni vsak dan  na kulinariki (kar se redko zgodi )naenkrat je po deset in več novih receptov.Nimam vsakič toliko časa da vsakega preberem in pol mi je žal ker verjetno tudi kakšnega ki bi me zanimal ne preberem.Sreča da se v nedeljo ne dodajajo novi recepti pa nekako pridem da preberem večino
golubić

Ja to je res hec, prej ko ste čakali po 15 dni na objavo avtorji niso bili zadovoljni, zdaj bralci niso... Ampak tvoj problem je zelo dobro rešljiv na kulinariki. Če te več dni ni, klikneš na prikaži novosti na portalu desno in ti prikaže vse od zadnjega obiska, torej nič ne zamudiš. Če si zamudila to, da je novo (si prišla, samo nekaj pogledala in odšla) lahko izbereš prikaži zadnjih 24 ur novosti, ali pa zadnje tri dni ali pa sama nastaviš od kdaj želiš imeti novosti prikazane.

Kulinarika.net je, kar zadeva tega, da se datumsko zadeve vidijo in niso nekje skrite, med boljšimi, če se smem malo samopohvaliti ;-) 

Sabina69: hvala. 

 

Sej vem da se nigdar ne more vsima ugoditi,napisala sem samo svoje mnenje .Pa zdej te spremembe ki so narejene me ne bojo odvrnile od kulinarike ,itak bom vsak dan tu.

golubić

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. dec 2011 9:30

Jaz sem samo napisal, kako si olajšati te spremembe, takod a uporabite novosti zadnjih xy dni ali od zdanjega obiska. Pa se vidi še tisto, kar ni na portalu a je novo ;-)

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

24. dec 2011 11:38

Hvala za to informasijo ,prej nisem vedela da lahko tudi datum sam izbereš.

golubić

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. dec 2011 11:45

Datumskega izbiranja sicer ni na portalu kot hitri link, potem na iskalcu pa je še za teden dni in po želenem datumu. Je nekaj problem s tem, ker več kot 100 zadetkov ne prikaže (sicer bi nekdo izbral datum izpred pol leta in bi bila stran 5 kilometrov dolga), ampak to bomo rešili s tem, ko bomo to stran novosti nekoliko predelali po novem letu.

baraba  

član od: 4.2.2008

sporočila: 25

10. apr 2012 17:02

tole me je pa kar zbodlo in moram dati svoje mnenje. Dekleta kulinarika net je res nekaj NAJBOLJŠEGA kar si lahko zaželiš. Noben ne more oporekat če kaj išče da ne najde ja hudimana najdeš veliko podobnih receptov ti moraš pa samo izbrati. Jernej to odlično dela in tudi dovolj kritičen je do receptov oz. dela selekcijo. Kulinarika je zakon.

baraba

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

27. apr 2012 2:11

Očitno se sami ne boste pohvalili , no: nova obleka  pri receptih je zelo všečna, napis pri receptih brez fotografij pa posrečen . Bo treba pazit, da se ne prismodi

lp

mzm

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. apr 2012 8:08

Sem tudi včeraj opazila .... morda nas Jernej malo testira, koliko opažamo spremembe?

mamamia

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

27. apr 2012 8:24

Mene je sicer Bojan včeraj malo "nakuril", ker nisem takoj videla sprememb. Sicer sem opazila, da je drugače, ni mi pa bilo nič jasno, čemu tisti trak, saj je bil prazen in sprememba v bistvu ni prišla tako do izraza. Danes, ko pa to "špila", pa lahko rečem le - bravo, še ena všečna reč.

rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

27. apr 2012 8:37

Samo še na boljše gremo, ...................bravo, Jernej, ...........bravo, Bojan.........

Pa ne, da nekateri dežurni nergači te spremembe ne bodo komentirali?  Zakaj že ne?



rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti