Obvestilo avtorjem receptov

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 15. sep 2011 10:27 | ogledi: 43.125 | odgovori: 41

Avtorje receptov obveščamo, da bomo v prihodnjih dneh skrajšali čakalno dobo za objavo recepta iz dosedanjih 14+ dni na v večini primerov 2-3 dni (ne moremo obljubiti da kdaj ne bo prišlo do zamika za kakšen dan). Vrsta čakajočih bo obdelana v prihodnjih nekaj dneh, tako da je pričakovati večje število objav receptov v teh dneh.

Hvala, da ste prebrali. 


bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

21. sep 2011 12:05

suuuper!!!

meni je najboljše ko vidim več novih receptov, recimo kot je na balkanski prijateljici kulinarike ;)

 

www.mojalbum.com/naredilaana

silvija65  

član od: 30.1.2011

sporočila: 50

14. okt 2011 21:57

Se strinjam. Če želiš poiskati kakšen starejši recept moraš vso kulinariko prebrskati.

silvija65

capi  

član od: 25.2.2009

sporočila: 6

31. okt 2011 19:56

Super!!!

saj sem tudi jaz pred dnevi poslala enega, zato upam, da bo kmalu objavljen.Dobro pa je tudi zato, ker bmo videli več novih receptov.

capi

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. nov 2011 14:58

Mene pa zelo moti, da se objavljajo vse sorte receptov, ki nimajo veze z dobro kuharijo.Npr. goveja juha, ki jo morate skuhati že zjutraj. če jo hočete za večerjo, v njej pa sploh ni govedine, ampak bujon npr. Knorr ali Maggi.. in gobe....?????????????Namreč vsi vemo, kaj je goveja juha!  Ali sploh  obstaja cenzura receptov oz. se lahko objavljajo prav vsi recepti, pa četudi se že kdo norca dela?

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. nov 2011 19:02

Ja, to je resen problem, zrel za kulinarično policijo. Ne vem kako je mogoče, da se na teh straneh pojavljajo take travestije domače goveje mentalitete, pardon, juhe.

 

nola

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

7. nov 2011 20:50

No,  pa če novopečeni kulinarik g. Martin Ž. ne dela reklame za kruh.....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

7. nov 2011 21:35

Manj me v bistvu moti reklama za kruh (čeprav je bedasto brati recept za kruh obložen s pečeno papriko?!), kot pa ponavljanje receptov, ki so že v bazi in ne prinašajo nič novega. In potem imaš recepte za krasno..., za najboljšo..., za mojo.., za babičino...itd  jed, ki se praktično ne razlikujejo med sabo - ker nekateri pač hočejo videti svoje ime med avtorji. Verjetno pa ni pomoči - le kdo bi si drznil presojati recepte.

 

Lisa

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. nov 2011 23:01

Trixi je napisal/a:

No,  pa če novopečeni kulinarik g. Martin Ž. ne dela reklame za kruh.....



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Se zelo strinjam s teboj, Trixi, ampak kot je že napisala Lisa, mislim, da teh receptov večina ne jemlje resno. Pričakujem pa seveda tudi recept za točno ta in ta kruh z jetrno pašteto.

Ni vrag, da ga skupaj s šopom take ali drugačne narabutane ali nafehtane zelenjave ne objavi kakšna kot svoj zajtrk.

nola

kozamurnik

sporočila: 2311

8. nov 2011 6:04

Lisa je napisal/a:

Manj me v bistvu moti reklama za kruh (čeprav je bedasto brati recept za kruh obložen s pečeno papriko?!), kot pa ponavljanje receptov, ki so že v bazi in ne prinašajo nič novega. In potem imaš recepte za krasno..., za najboljšo..., za mojo.., za babičino...itd  jed, ki se praktično ne razlikujejo med sabo - ker nekateri pač hočejo videti svoje ime med avtorji. Verjetno pa ni pomoči - le kdo bi si drznil presojati recepte.

 

Lisa
Manjka sanjsko dobra, odlična . Tudi jaz se nagibam k temu, da je dobrih receptov vse manj. Kvaliteta receptov in tudi fotk na nekdaj bratski, neevropski strani je po mojem (nestrokovnem mnenju, ker nisem od "foha") mnenju bistveno višja. murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti