Jedilne kumare

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. sep 2011 14:43

jovita

Napisala si:

... in vrzi stran.Ne razumem.Kaj sem te užalila in na kakšen način,če mi lahko poveš?!Ker nisem niti pomislila na to.Saj sem napisala,da verjetno ste dali vam ljube recepte.

andreja m

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

21. sep 2011 15:48

Andreja,

napisala sem ti vic, ki kroži med takimi ljubitelji kumar, kot je tvoja družina. Tak je bil tudi naš ati in on je prinesel ta recept v hišo. Sedaj pa je njegov najljubši tisti, ki sem ti ga napisala zadnjič. Tudi gobe se včasih prekuhali in sok zavrgli, danes pa vemo, da potem jemo samo celulozo. Hotela sem ti povedati, da je prav, da smo različni, ker potem za nas, ki imamo tovrstno hrano radi, več ostane (tudi to je rek, kot veš).

Imaš pa lepe kumare mimogrede.



jovita

Sporočilo je spremenil(a) jovita dne 21. 2011 15:55

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. sep 2011 19:06

 

Joj kako si me razveselila,da je bil vic,ker sem bila prav žalostna.Mislila sem...Preveč resno sem vzela.Je tako,se držim bolj doma,v službo ne hodim,no ma hedonistu pa se nasmejim.

Sam to z krompirjem bom pa naredila,jutri-se mi zdi kar v redu-brez popra.

andreja m

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

21. sep 2011 21:17

Andreja m, zanimivo, tudi jaz imam v širši familiji eno Andrejo M ampak nima veze, sem vesel, če ti kdaj privabim nasmeh na obraz. Sem hotel pomagati Joviti ampoak je to že sama storila. To sem slišal tudi jaz....kumare skuhaš po receptu in potem odpreš okno ter jih vržeš proč. Seveda pri tisti hiši, kjer jih ne marajo. tako da zagotovo ni nič hudega mislila kolegica .

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti