Jedilne kumare

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

19. sep 2011 9:40

Joj,tako mi je žal,ker sem napisala,da vam sporoćim... Verjetno,tako si mislim,ste prispevali vam ljube recepte,kateri pa mene in mojih dveh niso prepričali.Tudi pršut sem dodala,da bi izboljšalo okus,pa...

Pa naj vas to ne zaustavi,saj imamo različne okuse in-tako si mislim-kakšnemu pa so ti recepti prišli prav.

Pa naj vam v tolažbo povem,da sem iz krajev,kjer imamo radi SLANE krvavice,priženila,pa sem se v kraj,kjer prisegajo na SLADKE in o mojih nočejo niti slišati.Kaj šele poskusiti.No,jaz sem vsaj poskusila...

Pa vseeno hvala.

Lep dan vam želim,čeprav deževen



andreja m

Sporočilo je spremenil(a) andreja m dne 19. 2011 09:50

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

19. sep 2011 9:58

Si ne morem kaj, da te ne vprašam, andreja m, če ni skrivnost, kje se delajo sladke krvavice. Resnično prvič slišim in bi rada potešila radovednst. Samo okvirno kje, pa mogoče čisto na kratko, so sicer podobne klasičnim, pa ali si se navadila nanje. Jaz se namreč na sladkano solato ne morem.

zeta

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

19. sep 2011 10:17

... proti morju.

Ne,nisem se navadila nanje,mi ne gre.Te sladke krvavice imajo oni kot sladico,notri dajo rozine,riž,nič mesa...medtem,ko jaz zraven mojih lepo krompir v kosih.Zame super zadeva.Res pa je,da jih nisem že dooolgo jedla.

andreja m

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

19. sep 2011 10:31

Hvala, zanimivo, da še nikoli nisem naletela na kak recept niti pogovor z nikomer ni nanesel na to temo. Zato sem bila toliko bolj presenečena. Ampak, tako je, ko se na nekaj navadiš oziroma, ko ob neki hrani gor zrasteš sprejmeš in osvojiš okus, kasneje pa se že težje navajamo, še posebej na hrano, ki smo jo leta in leta pripravljali na svoj način.

zeta

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

19. sep 2011 10:33

Ja ja, kaj vse naredimo za ljubljeno osebo. Celo sladke krvavice jemo......;)

lp

hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. sep 2011 10:39

Mulce jim rečemo, tem sladkim krvavicam.

rimljanka

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

19. sep 2011 10:44

Ja,res je.

andreja m

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

19. sep 2011 11:46

Tako kot je veliko različnih receptov za "taprave" krvavice, jih je tudi za mulce, odvisno s katerega konca Primorske je. Na meji med Krasom in Vipavsko dolino (pa najbrž še kje) poznajo tudi take z mesom, le da so notri še rozine, cimet, sladkor.

, je ni ljubezni, da bi to spravila dol.

lp

 

p.s.: ups, se opravičujem, najbrž je to za kako drugo temo, na bom več smetila



mzm



Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 19. 2011 11:47

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 19. 2011 12:20

neznan uporabnik

19. sep 2011 17:15

Eh, kaj se češ sekirat. Jaz sem se tud že zmoto pa namesto rumenega strupa (v dobri veri), da bo čimbolje namesto soli vsipal cuker. Pa niti ni blo tako slabo. Pač zemeš to kot murkin zos na sladico in je. Aja, tlačenko sem tud že sladkal, ja

Saj veste,da jaz rad grešim. Včasih je slano, drugič sladko, tretjič pa hudo peče

 

MULTI_reloaded

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

21. sep 2011 12:18

Imam super recept za tebe:

kumarice posoli, popraj, dodaj oljčno olje, balzamični kis, kuhan krompir narezan na ploščice. Pomešaj....in vrzi vstran.

Take bojo tvojim najbolj všeč.

Nismo vsi za vse, hvala bogu, da je tako, bo pa za nas več ostalo, ane.

Pa brez zamere!

jovita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti