Spomin na 11. september 2001

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

13. sep 2011 9:18

nola, ne mislim, da bo klik rešil svet.

sonci

ylona  

član od: 11.12.2009

sporočila: 15

15. sep 2011 8:50

Kar želodec se mi obrača ob poveličevanju žrtev 11.septembra...za pobijanje,mučenje in preganjanje

ki so ga izvajali v vseh teh letih(prej in po) pa niti besede:( Žal mi je vsakega človeka,ki je moral umreti zaradi takšnega nesmisla,kot je vojna!

Svoboda pomeni imeti pravico delati vse,kar ne škoduje drugemu...se bomo sploh uspeli kdaj osvoboditi?!

ylona

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

15. sep 2011 9:47

Res je neskončno žalostno, da človeško življenje nima iste cene povsot po svetu. Ravnokar sem prebrala knjigo Afganistan, kamor se pride bog le zjokat. Še sedaj sem šokirana. Priporočam! Prepričana sem, da bo potem bralec manj objokaval žrtve v dvojčkih. Ne me napačno razumeti, nisem militarist, le ceno življenj bi bilo treba izenačit.

mejačka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. sep 2011 10:12

mejačka je napisal/a:

Res je neskončno žalostno, da človeško življenje nima iste cene povsot po svetu. Ravnokar sem prebrala knjigo Afganistan, kamor se pride bog le zjokat. Še sedaj sem šokirana. Priporočam! Prepričana sem, da bo potem bralec manj objokaval žrtve v dvojčkih. Ne me napačno razumeti, nisem militarist, le ceno življenj bi bilo treba izenačit.



mejačka

 

mejačka, če imaš priložnost, si priskrbi knjigo Kot da meni (v originalu Kao da me nema), avtorice Slavenke Drakulić Ilić.  Morda še bolj tragična zgodba o vojni, le da o tisti v naši bližini, o mladi Sarajevčanki in peklu, ki ga je doživljala v taboriščih, ter posledicah, ki jih je to za vselej pustilo. Knjiga, vredna branja.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti