Kitajska restavracija

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. sep 2011 19:46

Hedonist, sem vesela, da si napisal katera je ta kitajska restavracija. Tudi mi hodimo že leta tja in se moram strinjati s teboj, da je vse tako kot mora biti. Čeprav bi bila včasih rada muha in pokukala v kuhinjo. Nikoli se namreč ne ve. Malo moramo pa tudi zaupati, ne?

 

 

 

naor

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

7. sep 2011 19:54

No jaz sem že bil v njihovi kuhinji in ti moram povedati, da je povsem ok. Tudi osebje mi je delovalo po vseh higienskih standardih no in tudi zato tja hodimo radi in smo vedno znova zadovoljni. Tisto o zaupanju si pa pravilno zapisala :)

hedonist

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

7. sep 2011 19:57

hvala vam vsem za toliko nasvetov in imen različnih jedi. Ko imaš enkrat v gostilni jedilni list v rokah kar ne veš kaj bi izbral, sedaj bo pa lažje.

kleo

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

7. sep 2011 20:35

Tudi pri naših Kitajcih na Vrhniki se dobro je. Ne vem sicer, kako je če hrano ješ v lokalu - tam sem bila samo 1x, hrano si naročim, kar v službo ali pa jo mimogrede vzamem domov. Sin ima rad hrustljavega piščanca ali pa piščančev "čopsuj", meni pa menihova pojedina (nemesna - kalčki, korenje, kitajske gobe, paprika, zelje, bambus, čebula, sojina omaka in riž ... ) tekne vsakič, ko jo naročim. Njam. Všeč mi je njihova kuhinja (ker sem ljubiteljica riža), saj imajo sestavine še svojo obliko in tudi okus.

Kar se pa tiče higijene v kuhinji - najbrž ne dosti drugače kot pri vseh naših gostincih. 

mamka

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

8. sep 2011 7:46

No, Hedonist, ta je pa dobra, tole je mojemu domu najbližja kitajska, pa še nikoli nisem bila tam. Popravim  v bližnji prihodnosti.

Dobrojedka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti